Moderní džentlmen

Moderní džentlmen https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460543/bmid_moderni-dzentlmen-yhR-460543.jpg 3 160 44

Už jste si někdy sáhli na dno? Já pořádně. Opět tu máme ten nejstarší příběh světa: chlapec potká dívku, zamiluje se do ní, pak to neuvěřitelně podělá, takže mu dívka sdělí, aby shořel v pekle. Že už jste to někde slyšeli? Tím jsem si naprosto jistý. A co je na tomhle příběhu jiného? Je totiž o mně. Jsem Moderní džentlmen, přední newyorský sloupkař, který sice radí mužům, jak randit, ale nakonec si ani neumí poradit sám a čeká ho velmi nehezký pád z naleštěného piedestalu. A taky o jedné dívce, která Moderního džentlmena úplně odzbrojí a rozpráší všechny jeho zažité teorie.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Modern Gentleman , 2020

LilianaFalcon
19.10.2021 2 z 5

Takový hezký námět, ale Wes ani June mi nijak neučarovali a nepřišlo mi, že by mezi nimi byla nějaká chemie.
Navíc se to strašně vleklo :-/

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Příjemná a teda na mě až moc krátká romantická oddechovka..ze začátku jsem se toho bála,protože to začalo divně,ale nakonec jsem se dost masmála ‍️ Nebylo to nic extra ale ani neurazila...Wes byl strašný trouba a nešika...věcně nervózní z June...ta byla jeho pravý opak..veselá a sakra upřímná...co na srdci to na jazyku..skvěle se doplňovali a ten způsob jak se setkali byl celkem nechutný ‍️ Konec byl zbytečně moc rychlý Wesovi nejlepší kamarádi Roman a Caden tomu dodali šťávu ️ hlavně teda Roman..ten kluk mi přirostl k srdci svým smyslem pro humor

Vendulik
12.08.2021 2 z 5

Nevím, kniha mě moc nenadchla. Velice jsem se u ní nudila a dvakrát se mi podařilo při četbě usnout. Příběh mi přišel takový povrchní a celkově o ničem. Za mě tedy ne.

petulkapeta
18.07.2021 5 z 5

„Já… no…“ Uhnu pohledem. „Začínám se do ní
zamilovávat.“
„Začínáš?“ Roman se ušklíbne. „Kámo, jsi v tom až po uši.“
Nechci to přiznat, ale má pravdu. S June jsem do toho spadl rychle. Pořád
na ni myslím, přeju si, abych jí mohl přes den napsat, a nemůžu se dočkat,
až skončím v práci a uvidím ji nebo si s ní aspoň popovídám po telefonu.
„Začínám se zamilovávat“ je slabý výraz. Je to mnohem silnější.
Cítím to v kostech.
Ta holka mě dokáže rozesmát.
Stimuluje mě.
Potkali jsme se, abych se mohl zamilovat… Poprvé v životě.
„Do prdele,“ zamumlám a položím si ruce v bok.
„Jo, do prdele,“ zopakuje Caden a poplácá mě po zádech.
No lidičky pro mě byla skvěla vtipná ja jsem se bavila od začatku do konce jak radami džentlmena,tak omluvami Wese a prostě všim co se tam dělo...

Dellphi
16.07.2021 3 z 5

Jelikož tato kniha neměla moc dobré recenze a musím se přiznat, že i ta obálka mi přijde dost nepovedená (a to je ten chlap docela frajer, i když takhle chlupatý hrudník se jen tak nevidí :-D ), tak jsem ji pořád odkládala. Ale ta kniha si to nezaslouží, myslím to neustálé odkládání. Nebylo to špatné, jen to nebylo nic převratného. Prostě pohodové čtení pro dlouhý večer. Vážím si toho, že se autorka nesnažila nahnat stránky a prostě to napsala krátce, svižně, zábavně a bez větších prodlev. Kdyby to bylo delší, tak bych rozhodně ubrala na hodnocení, ale takhle to bylo v pohodě.

Spoiler: v příběhu se mi líbila představa těch tří při zpívání What a Man Gotta Do. A sloupky moderního džentlmena byly taky skvělé. Ostatní už tak dobré nebylo, ale číst se to rozhodně dalo.

Evka3814
16.07.2021 3 z 5

Musím přiznat že jsem přečetla pár kapitol a odložila. Nakonec mě to nedalo a po nějaké době jsem se do toho opět pustila....ufff.Nakonec to nebylo tak hrozné, je to taková blbůstka. Také musím připustit že jsem se opravdu zasmála příhodě s těma koulema a s panenkama,to bylo fajn osvěžení. Jinak nečekejte něco velkého, je to takovej průměr

astra3
10.07.2021 5 z 5

Docela povedené dílko. Vtipné. Takové americké. Někteří muži v ČR by potřebovali rady "moderního džentlmena".

georginaa
06.07.2021 2 z 5

Musím říct, že mě to moc nenadchlo. První kniha se mi líbila o mnoho víc. tady tomu chyběl náboj, víc akce, bylo to spíše na uspání. Je to škoda, ale nedá se vždy všem zavděčit.

petusska01
05.07.2021 4 z 5

Príjemná oddychovka, zábavná, s pár klišé ale s celkom zaujímavými postavami. Asi by som to nezaradila medzi topky ale na leto ako stvorené, príjemné, vtipné a hlavne so zaujímavými aj vedľajšími postavami - mám rada doberajucich sa kamošov.

AliceTief
29.06.2021 3 z 5

Dobře zpracované, pěkně se četlo, ale "wow" to tedy nebylo

Anna195
21.06.2021 5 z 5

Ak hľadáte vtipnú romantickú oddychovku, tak toto je niečo pre vás. Od autorky som už čítala Jak randit se sestrou najlepšího kamaráda a Moderní Džentlmen bol rovnako skvelý.

Príbeh je písaný viac z pohľadu Wesa, ale ku koncu sa dočkáme aj pohľadu June. Nachádza sa tu typ humoru, ktorý mne úplne sadol. Ak ste videli film: Ako prísť o muža za 10 dní a páčil sa vám, tak tento príbeh si tiež získa vaše srdce.

Wes a June boli postavy, ktoré som si hneď obľúbila. Wes chlap, ktorý radí ostatným mužom ako randiť? Tak toto jeho nezvyčajné povolanie sa mi hneď zapáčilo. June bola úplne svojská a neobyčajná ženská postava, a zároveň veľmi vtipná. Tým si ma hneď získala. Čo sa mi veľmi páčilo bolo, že Wesovi nepodľahla hneď. Nuž musel sa Wes veľmi snažiť. A tie ich rande?... Tak tie boli tak nezvyčajné až boli úžasné. Veľakrát som sa pri čítaní o ich schôdzkach dobre bavila, no najmä pri curlingu.

Musím pochváliť vedľajšie postavy a to Wesových kamarátov: Cadena a Romana, pretože keď bolo ich trio pokope, zábava bolo jednoznačne zaručená. Čo ma dosť zaujalo bolo, keď sa hlavné postavy Wes a June prihovárali čitateľovi. Tento nápad od autorky oceňujem a veľmi to na mňa zapôsobilo. Samozrejme ku koncu príde aj malý zádrhel, ktorý som v podstate očakávala, ale to akým spôsobom sa to celé vyriešilo malo svoje čaro.

Túto oddychovku odporúčam a jednoznačne splnila moje očakávania. Síce je dej bez väčšej zápletky, ale takýto typ príbehu pri ktorom vypnite stojí za prečítanie.

knihomolkaL
20.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Moc hezký romantický příběh. A hodně vtipný. Scénka s rezervací na TaťkaMacek69 mě neskutečně pobavila. A nejen ta.

anna7852
19.06.2021 2 z 5

Na to jak jsem se na to těšila,tak mě to moc neoslovilo:(
Půl knihy a přemáhám se abych to vůbec dočetla

Ditules
19.06.2021 3 z 5

Krátký román na jedno odpoledne. Párkrát jsem se rozesmála nahlas - TaťkaMacek 69 :)

Majka1979
13.06.2021 3 z 5

Romantika a zábavné, určite sa oplatilo prečítať. Ale nebolo to nič dych vyrážajúce. Nemyslím si, že by som mala chuť si knihu ešte raz prečítať

ivetapl
11.06.2021 5 z 5

Moderní džentlmen...️️
Bože to bylo boží!!! Několikrát jsem měla od smíchu slzy v očích ️

Od Meghan jsem četla Jak sbalit sestru nejlepšího kamaráda. Můžu říct, že jakoby tohle napsal někdo jiný a ne Meghan. Předchozí kniha se mi jako úplně nelíbila... Ale tohle? Boží!!
Wes je skvělý už od začátku June... Jako přišla mi trošku zvláštní, ale tím to bylo dokonalé ️ Jejich rande si zamilujete, hlavně to, kdy šli na curling.
Tohle si prostě musíte přečíst!! Je to jízda od začátku do konce. ️ Miluju to!!!

KikaSpi
30.05.2021 4 z 5

Na začiatku som veľmi nevedela prísť na chuť tejto knihe, myslela som, že ju na čas odložím ale keď som čítala ďalej tak potom sa to rozbehlo. :D Nasmiala so sa aj polutovala Wesa... :D koniec mi prišiel taky rýchly..

NeliQ
27.05.2021 3 z 5

Po prečítaní anotácie som sa na túto knihu fakt tešila. Avšak po prečítaní už taká nadšená nie som. Nehovorím, že by som sa miestami nepobavila, avšak celý príbeh bol... divný, neviem nájsť iné slovo, ktoré by to vystihovalo. Proste neurazí, avšak ani neohúri. Za mňa preto za 3*

terikus
25.05.2021 5 z 5

Mně se to líbilo, nenáročná oddechovka, zasmála jsem se...takové kombo Hitche a Jak ztratit kluka v 10 dnech :-)

Knihomolka97
24.05.2021 4 z 5

Příjemně čtení. Nic světoborného, nesedla jsem si z toho na zadek, ale bylo to milé, vtipné, zábavné a svěží. Taková jednohubka na jedno odpoledne. Některé situace a hlášky mě fakt pobavily. :D Romantická linka moc pěkná.
Od autorky jsem četla Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda - to se mi moc líbilo, Džentlmen byl o trošku slabší, a proto mu dávám 4⭐/5⭐.