Moderní channeling a jeho tajemství

Moderní channeling a jeho tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346715/bmid_moderni-channeling-a-jeho-tajemstvi-Kkn-346715.jpg 4 1 1

Co sdělují texty paranormálního původu? Channeling představuje fascinující, a přece málo probádané téma plné tajemství. Opravdu je možné komunikovat s bytostmi, které se nacházejí v nějaké jiné dimenzi reality? A co nám tyto údajně nefyzické zdroje sdělují? Moderní channeling a jeho tajemství se střízlivým a poctivým způsobem pokouší zodpovědět především na druhou otázku. Zaměřuje se na hlavní poselství channelingových textů, které se datují převážně do druhé poloviny 20. století. V první části podrobně rozebírá pět významných souborů této literatury: Kurz zázraků, Sethovy knihy, Alexandrův materiál, sérii Right Use of Will a nakonec inspirované dílo Neala Donalda Walsche. V druhé části poukazuje na jednotu mezi různými poselstvími a vytyčuje všechny důležité body, v nichž se tyto výpovědi shodují. V poslední části se na konkrétních příkladech pokouší nalézt shodu mezi channelingovým materiálem a poznatky moderní vědy. A výsledky tohoto hledání jsou leckdy překvapivé.... celý text

New Age
Vydáno: , Malvern

nothing_forever
20.03.2019 4 z 5

Přesně takovéto něco jsem hledal. Autor se snažil zmapovat hodně rozsáhlou a rozmanitou oblast jako je channeling. Zpracoval ve své knize poznatky z pěti nejznámějších světových channelingových děl, které vznikly v průběhu posledních padesáti letech. Musel to být velice těžký úkol a zdá se mi, že autor ho zvládl skvěle. I když celým textem se nesl jeho obdiv jenom k jednomu z těch pěti materiálů. Velice se mi líbí, že autor věnoval značný prostor i tomu, jak tato díla vznikala a co jim předcházelo. Knihu doporučuji každému, kdo se chce zorientovat v této velice málo probádané oblasti duchovní literatury.

2017  80%Moderní channeling a jeho tajemství
2019  0%Iracionalita ve službách pokroku: Přínos spiritismu a jeho předchůdců moderním dějinám

Kniha Moderní channeling a jeho tajemství je v