Modelkou v padesáti a dalších 36 příběhů z psychologické poradny

Modelkou v padesáti a dalších 36 příběhů z psychologické poradny https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147049/modelkou-v-padesati--147049.jpg 4 24 5

Téměř čtyřicet krátkých příběhů, jež ilustrují pestrou paletu životních situací, do kterých se člověk může dostat a ze kterých hledá východisko u psychologa. Kniha obsahuje 37 krátkých příběhů. Ty mohou být inspirací pro čtenáře, kteří se ocitnou v podobných potížích jako jejich hlavní protagonisté. Publikace současně nabízí pohled na práci poradenského psychologa a na jeho asistenci při hledání způsobu řešení problémových životních situací jeho klientů. Knihu uvítají hlavně zájemci o populární psychologii.... celý text

knihyKeMne
23.01.2022 4 z 5

Nešťastný název... Zní tak trochu jako že v knížce budou humorné storky z psychologické poradny. A přitom jde o vážně míněnou sbírku případů, které autor předkládá, aby sloužily jako vzor a naděje lidem, kteří řeší něco podobného. Často to v posledních větách i doslova napíše. Takže myšlenka je to skvělá, ale kdybych na knihu nenarazila v rámci čtenářské výzvy, tak nevím nevím, jestli bych se jako člověk potřebující pomoc k této knížce dostala. Úsměvné je, že často se v případech objevuje konfrontace lidí s životem po sametové revoluci. Nicméně kdyby příběhy, nebo spíš způsoby vyřešení byly víc konkrétnější, nadpisy víc k věci (tedy ne jako tady v beletristickém stylu, ale spíš označující typ problému), dovedla bych si představit knihu jako velmi užitečnou široké veřejnosti. Tip pro vás, pane doktore :-)

knihovna1
01.10.2021 4 z 5

Viděla jsem pana doktora v Dobrém ránu a inspiroval mě k přečtení jeho knihy. Jsou to jednotlivé kauzy z jeho praxe. Mile a jemně napsáno. Může někomu pomoci i povzbudit či motivovat jít a žít dál.

splaty
08.11.2020 5 z 5

Inspirativní a povzbuzující příběhy z každodenního života.

HdM
10.01.2016 5 z 5

Velmi čtivé, bez zbytečných kudrlinek a odboček. Autor se zaměřil na laickou veřejnost, knížce to však na kvalitě neubírá.
"Věnování" na konci každého příběhu mi někdy přišlo zbytečné, ale vyjma této drobnosti naprosto bez připomínek.
95%

Poltar
07.04.2013

pana Svobodu jsem měla tu čest poznat osobně. Je to člověk s obrovským rozhledem, znalostma a smyslem pro humor.

Jan Svoboda
česká, 1957