Nemilosrdný šejk / Temný mstitel

Nemilosrdný šejk / Temný mstitel https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180777/nemilosrdny-sejk-temny-mstitel-180777.jpg 4 6 3

Nevěsty rodiny Balfourových série

Mocný a nemilosrdný série

2. díl

NEMILOSRDNÝ ŠEJK (Nevěsty rodiny Balfourových 7) - Sarah Morganová Poušť je spousta písku a žádná zábava! Tedy pro zhýčkanou Bellu Balfourovou, kterou otec poslal "na zkušenou" do meditačního centra v pouštní oáze. Útěk do vyprahlých dun se jí stal osudným… a to hned dvakrát. Málem přišla o život a určitě přišla o srdce! Stačilo, aby pohlédla do temných očí šejka Zafiqa, svého zachránce a vládce pouštního království. TEMNÝ MSTITEL (série Mocný a nemilosrdný 2) - Lucy Gordonová Salvatore odmítá vydat Heleně, vdově po svém prastrýci, její dědictví - benátskou sklárnu. Továrna je přece součást rodinného majetku, ale Helena do rodiny nepatří! Helena svého manžela milovala, byla to ale trochu jiná láska… Ostatně, jak by jeho chladný prasynovec, připravený každého odsoudit bez možnosti odvolání, mohl vědět, co to láska je?!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Bella and the Merciless Sheikh / Veretti´s Dark Vengeance

narisa
26.11.2022 5 z 5

Hodnotím knihu Nemilosrdný šejk.
Velice přijemné čtení. Sympatické postavy a zajímavé prostředí pouště v arabském světě bylo pro mě velice lákavé, a protože jsem již dlouho nečetla takový příběh, velice jsem si ho užila.
Doporučuji.

LilluLong
16.06.2021 5 z 5

Nemilosrdný sejk ma u mna 5*

lenice
17.08.2014 5 z 5

Pěti hvězdičkami jsem hodnotila první povídku Nemilosrdný šejk, Temný mstitel je odpad.

harlekýnky

Autoři knihy