Moc

Toto je učebnice největší síly ve vesmíru – díky moci budete mít všechno, co chcete. Bez ní byste se nenarodili. Bez ní by na planetě nebyl jediný člověk. Každý objev, vynález a stvoření z ní vychází. Dokonalé zdraví, neuvěřitelné vztahy, kariéra, kterou budete milovat, život plný štěstí, peníze, které potřebujete, abyste mohli existovat, dělat a vlastnit všechno, co chcete, to vše vychází z moci. Život vašich snů vám byl odjakživa blíž, než jste si uvědomovali, protože moc – mít všechno dobro života – se skrývá přímo ve vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395777/big_sila-Qal-395777.jpg 3.8128
Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Pragma

The Power, 2010

Kniha Moc

Elík222907
23.04.2021

Naprosto úžasná kniha !!!

Papírek
12.01.2021

Moudrá kniha, která se snadno čte. V některých částech mi připomínala hodně knihy od jiných autorů co jsem četl. Taky se opakuje v některých myšlenkách s knihou Tajemství.

barboramazlova
18.06.2020

Souhlasím s většinou myšlenek, které jsou v knize obsaženy. Tento typ knih ale, myslím, není pro každého a když vezmu v potaz styl, jakým je dílo napsané, musím na to apelovat. Určitě mi tam přišly některé situace vyloženě přehnané, až možná zbytečné. Jsem ale přesvědčená, že si v tom každý najde svoje a mně osobně pomohla najít cestu k pozitivnějšímu přístupu.

michaela.22
11.04.2020

První kniha, kterou jsem od autorky četla, bylo Tajemství a následně Hrdina. Její další kniha Moc byla pro mne spíš zvědavostí ale poté co jsem zjistila že stále navazuje na Tajemství, akorát zasahuje více do hloubky, se i tato kniha na stálo umístila v mé knihovně. Snadno se čte a mohu ji doporučit všem, kteří na sobě chtějí pracovat, protože moudrost myšlenek autorky je v jejích dílech skoro hmatatelná.

Niu
17.03.2020

Tento díl Tajemství se mi líbil ještě víc než ten první. Je to nádherné čtení. Mějte oči otevřené a uvidíte všechno! :o)

Taralcielle
04.09.2019

Některé pasáže jsou zdlouhavé. Myšlenka je dobrá, ale celkově kniha mohla být daleko tenčí a některé věci se nemusely tolikrát opakovat.

anansie
24.08.2019

Kniha mohla být tak čtvrtinová. Neustálé omílání toho samého v každé kapitole. Základní myšlenka by se dala rozvinout tak do pěti podbodů. Pro toho, kdo už trochu chápe zákonitosti vesmíru, nebude tato kniha nijak převratná.

mariva
16.02.2019

Milá knížka o lásce - k sobě, k lidem, ke světu kolem nás. Název Moc mi k ní tak úplně nesedí, ale jinak je to skvělá povzbuzující a motivační kniha. Líbila se mi víc než Tajemství, které se skládalo ze spousty citací různých motivačních koučů. Tahle kniha jde víc k základům života, je srozumitelnější a přínosnější.