Moc

Moc https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395777/bmid_sila-Qal-395777.jpg 4 137 26

Toto je učebnice největší síly ve vesmíru – díky moci budete mít všechno, co chcete. Bez ní byste se nenarodili. Bez ní by na planetě nebyl jediný člověk. Každý objev, vynález a stvoření z ní vychází. Dokonalé zdraví, neuvěřitelné vztahy, kariéra, kterou budete milovat, život plný štěstí, peníze, které potřebujete, abyste mohli existovat, dělat a vlastnit všechno, co chcete, to vše vychází z moci. Život vašich snů vám byl odjakživa blíž, než jste si uvědomovali, protože moc – mít všechno dobro života – se skrývá přímo ve vás.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

The Power , 2010

vlkove
28.10.2023 4 z 5

Víme to všichni a slyšeli jsme to už tisíckrát v různých formách a podáních. Za vším je láska.
Mnohé učení to nazývají různě, ale všichni se snaží řici totéž.
Neuškodí si některé věci opakovat pořád a pořád dokola.

yetti09
19.04.2023 4 z 5

Knihu jsem četla poměrně dlouho. Motivační knihy se nedají číst na jeden zátah, ale člověk u toho musí přemýšlet. Na můj vkus to byla jedna z těch lepších knih, v oblasti seberozvoje. Hodnotím 4,5 hvězdičkami. Líbí se mi, že v knize je jak teorie, tak jsou zde uvedené i konkrétní příklady. O trošku víc mě ale zaujala kniha Síla mysli, která se mi zdá komplexnější.

Elea
28.10.2022 3 z 5

Kniha určitě stojí za přečtení, i když nic nového ani převratného nepřináší.

Elík222907
23.04.2021 5 z 5

Naprosto úžasná kniha !!!

Papírek
12.01.2021 4 z 5

Moudrá kniha, která se snadno čte. V některých částech mi připomínala hodně knihy od jiných autorů co jsem četl. Taky se opakuje v některých myšlenkách s knihou Tajemství.

barboramazlova
18.06.2020 3 z 5

Souhlasím s většinou myšlenek, které jsou v knize obsaženy. Tento typ knih ale, myslím, není pro každého a když vezmu v potaz styl, jakým je dílo napsané, musím na to apelovat. Určitě mi tam přišly některé situace vyloženě přehnané, až možná zbytečné. Jsem ale přesvědčená, že si v tom každý najde svoje a mně osobně pomohla najít cestu k pozitivnějšímu přístupu.

michaela.22
11.04.2020 4 z 5

První kniha, kterou jsem od autorky četla, bylo Tajemství a následně Hrdina. Její další kniha Moc byla pro mne spíš zvědavostí ale poté co jsem zjistila že stále navazuje na Tajemství, akorát zasahuje více do hloubky, se i tato kniha na stálo umístila v mé knihovně. Snadno se čte a mohu ji doporučit všem, kteří na sobě chtějí pracovat, protože moudrost myšlenek autorky je v jejích dílech skoro hmatatelná.

Niu
17.03.2020 5 z 5

Tento díl Tajemství se mi líbil ještě víc než ten první. Je to nádherné čtení. Mějte oči otevřené a uvidíte všechno! :o)

Taralcielle
04.09.2019 3 z 5

Některé pasáže jsou zdlouhavé. Myšlenka je dobrá, ale celkově kniha mohla být daleko tenčí a některé věci se nemusely tolikrát opakovat.

anansie
24.08.2019 3 z 5

Kniha mohla být tak čtvrtinová. Neustálé omílání toho samého v každé kapitole. Základní myšlenka by se dala rozvinout tak do pěti podbodů. Pro toho, kdo už trochu chápe zákonitosti vesmíru, nebude tato kniha nijak převratná.

mariva
16.02.2019 5 z 5

Milá knížka o lásce - k sobě, k lidem, ke světu kolem nás. Název Moc mi k ní tak úplně nesedí, ale jinak je to skvělá povzbuzující a motivační kniha. Líbila se mi víc než Tajemství, které se skládalo ze spousty citací různých motivačních koučů. Tahle kniha jde víc k základům života, je srozumitelnější a přínosnější.

jisolda
20.01.2019 5 z 5

Nádhera...

lacinq
04.01.2019 3 z 5

První polovina knihy slabý podprůměr, jedna myšlenka stále dokola, až mě to popravdě rozčilovalo a říkala jsem si, za co nás autorka má? A přišlo mi to tak trošku 'americké', svět růžových žvýkaček. Jak napsáno níže, stačilo by na to 5 stran. Druhá polovina už byla lepší, ale celek víc než na 3 hvězdičky opravdu nestačí, dvě dávám za druhou polovinu knihy, jednu navíc za barevnost a kvalitu papíru. Četla jsem mnohem lepší knihy například od Pierra Franckha.

PavlínaAlžběta
04.02.2018 4 z 5

Pokračování světoznámé knihy na téma zákonu přitažlivosti, kterou spisovatelka nazvala Moc. Mocí v pozitivním smyslu, mocí se kterou získáte lásku, sílu citů, kniha popisuje i vnímání frekvencí síly, kterou lidé vytváří, popisuje moc ve tvůrčí sílu nikoliv však negativní, moc se kterou můžete pracovat jak s penězi, vztahy, zdraví, mocí můžete pracovat i sami se sebou a s celý svým životem. Kniha je opět krásně zpracovaná, ilustrovaná, ale není již tak poutavá jako Tajemství. Zajímavé počtení pro příznivce tohoto žánru.

Jacinda
02.01.2018 3 z 5

Průměr dávám jen proto, že je kniha bohužel recyklací. Myšlenky dobré, Secret však zcela stačí

DYRKA98
03.07.2017 5 z 5

Absolutní BESTSELLER všech dob!!!!!! Knihu jsem přečetla mockrát a určitě ne na posled!
Stručné sdělení božských myšlenek! Jen doufám, že kniha nepadne za sto let v zapomnění a bude trvalým poselstvím pro milion dalších generací!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jessie_K
14.04.2017 2 z 5

Téma této knihy je všeobecně již dost "profláknuté" a je těžké sdělit tu samou myšlenku nějakým novým neotřelým způsobem. Tady se to nepovedlo. Tajemství jsem nečetla, viděla jsem jen film, tak nemohu porovnávat, ale jiné autory zabývající se tímto směrem jsem již četla a bavili mě víc.

P-Verca
12.09.2016 3 z 5

Z 90% stejné jako tajemství (stejné sdělení, stejně opakující se text). Způsobem sdělení se mi líbila více než kniha tajemství.

siposek
17.04.2016 5 z 5

Úžasné, máš naprostou pravdu, Rhondo. Doporučuji!

ayan6909
16.03.2016 5 z 5

Nejlepší kniha, kterou jsem mohla číst! Obsah dokonalý, všechno dobře vysvětlené. Jedna z nejlepších inspirací kterou jsem četla, BOMBA!!!!!