Mňau!

Mňau! https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417841/bmid_mnau-MmO-417841.jpg 5 14 5

Vilík je zachráněné kotě z ulice. Vanilka žila celý život v domě. Tito dva kočičí kamarádi teď v bytě své majitelky tropí pěknou neplechu. Vilík se seznamuje s věcmi v bytě a vypráví Vanilce o světě tam venku. Jak se ale vypořádají s duchem, či mouchou, to už musíte objevit sami.

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zanir

Mjau! , 2010

knizninadsenec
01.06.2023 5 z 5

Kočky a kočičí život.

Zajímavá obálka, příběh je rozdělen do 8 kapitol a rozloučení.

Krásný příběh o životě koček v jedné domácnosti. Kočka domácí a kočka z venku, ke kterým se přidá myš a pak straka. Bylo to hezké, cute čtení... O přátelství, hraní, mlskách, poznávání. Opravdu krásný komiksový příběh. Zajímavý a krásný kočičí příběh. A velmi hezké ilustrace.

Štěpinambura
01.11.2022 5 z 5

Moc hezké a milé odpočinkové čtení. Krásné ilustrace a originální nápad, Vilík, Vanilka, Mini a Straka mi přirostli k srdci.

knihovníček0707
18.09.2020 5 z 5

jedním slovem .... ROZTOMILÉ :3

Blančitos
25.01.2020 5 z 5

Roztomilost sama... :) :) :)

Kroana3
09.09.2019 4 z 5

Nenáročná oddechovka pro děti, nebo pro lidi, kteří mají rádi roztomilé věci a nechtějí se nad ničím moc rozčilovat. Anotace je přesná, kočky jsou prostě kočičí, Mini je prostě myšička (i když bez obligátního sýra) a jejich kamarád svůj druh taky nezapře. Prostě pohodová ouškovatá roztomilost bez jakýchkoliv zvratů.

Natalia Batista
švédská, 1986