Mňa si nekúpiš

Mňa si nekúpiš https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415052/bmid_mna-si-nekupis-BBz-415052.jpg 4 32 7

Hana Figuli je v napätí. Najbližšie dni rozhodnú o všetkom. Po dvojmesačnej skúšobnej lehote, ktorú strávila v prestížnej reklamnej agentúre, čaká na svoj ortieľ. Túži len po jednom výsledku: aby si ju tam ešte nechali. No všetky jej nádeje prekazí nečakané stretnutie s neznámym kolegom na osudnom treťom poschodí. A to ešte netuší, že sa z neho čoskoro vykľuje niekto úplne iný a bude mať pre ňu netypický návrh. Ponuku, ktorú by najradšej odmietla. A že ho tak bude nenávidieť… Oliver Weiss je v koncoch. Najbližšie dni budú peklo. Posledné mesiace nedokázal ujsť svojim zradným myšlienkam, nech sa snažil ako chcel. A keď sa konečne dokázal vrátiť do svojej firmy, čeliť svojim démonom, to posledné čo očakával bolo viac-než netradičné stretnutie s neznámou blondínkou v zelených šatách. A každý deň sa mu len potvrdzovalo, že ona je tá pravá pre hlavnú rolu v jeho šialenom tajnom pláne. Pretože ho neznášala. A to potreboval udržať za každú cenu. V knihe Mňa si nekúpiš od autorky Vandy Kys sledujeme príbeh cez pohľady dvoch hlavných postáv, Hany Figuli a Olivera Weissa. Ich vzťah, nečakane pre oboch, nadobudne úplne iné rozmery a Hana časom zistí, že Oliver patril do jej života skôr, ako ho spoznala. A ešte oveľa viac…... celý text

Karin94
10.07.2021 4 z 5

Hana Figuli a Oliver Weiss. Dvaja hlavní hrdinovia tejto krásnej romantickej knihy.
Normálna ľahko písaná romantická jednohubka, ktorú zhltnete jedným dychom.
Autorka to napísala fakt ľahko, príjemne a pekne, že nemám vôbec čo vytknúť.
Zo začiatku som sa dokonca musela nad niektorými pasážami aj smiať, ako to autorka napísala

2688
03.02.2021 4 z 5

Sladkost

mariela.elish
06.05.2020 2 z 5

Musela som stiahnuť hviezdičku za veľmi maličké písmenká.
Priznám sa, že ma až tak neohurila, no ani neurazí. Typická zápletka, dosť bola dejová línia napísaná tak, že sa dalo ľahko vopred uhádnuť, predpokladať čo nastane. :)

Knihomolka97
07.12.2019 4 z 5

Obálka je opravdu moc hezká. Příběh pěkný, nic nového, falešné manželství už tu několikrát bylo, ale četlo se to dobře a bavilo mě to. Příjemné, oddechové, romantické čtení na jedno, dvě odpoledne.

Qtinka16
08.08.2019 5 z 5

Kniha ma veľmi zaujala svojou obálkou.A musím uznať,že ako sa podarila obálka,tak aj kniha.Spisovateľke ďakujem za tak pekný príbeh.

Evka3814
03.08.2019 5 z 5

NÁDHERA,četli se to jak po másle.Hana byla sympatická holka,kterou jsem si při čtení hned oblíbila a Oliver bohatej hezoun s divokou minulostí,ale jinak dobrák :) Krásnej příběh u kterého jsem se nenudila. Můžu jen doporučit:)))

jani.ruzicko
28.07.2019 4 z 5

Žádné nové téma, přesto ale příjemně napsané. Čtivé, příběh pobavil i dojal, bylo to celkem fajn promyšlené až do konce. Postavy sympatické a prostředí taktéž.
Naprostá oddechovka =)

Vanda Kys (p)
slovenská
2021  70%Azaelov pád
2019  81%Mňa si nekúpiš
2018  65%Také klišé!

Kniha Mňa si nekúpiš je v