Mlsné medvědí příběhy

Mlsné medvědí příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471158/bmid_mlsne-medvedi-pribehy-dw1-471158.jpg 5 22 5

Šestadvacet veselých příhod medvědů Mišky a Nedvěda podle večerníčku Mlsné medvědí příběhy. Nedvěd a Miška jsou nejlepší medvědí kamarádi. Oba jsou nesmírně vynalézaví, když jde o to, dostat se k něčemu dobrému na zub. Mnohdy se ale stane, že i ten nejlepší plán nevyjde podle jejich představ, a to je pak v medvědím životě všechno vzhůru nohama.... celý text

Luciluc
29.06.2023 5 z 5

Knížka čtená dceři. Naprosto skvělá kniha! Nevěděla jsem, že jsou Mlsné medvědí příběhy večerníček, a že mají i skvělé webové stránky (kde najdete např. i aktivity pro děti). Trochu jsem se bála, jestli nebude kniha na dceru příliš dlouhá, ale jednotlivé příběhy jsou dlouhé tak akorát a na konci mi bylo líto, že kapitol je jen 26. Na ilustrace jsem si chviličku zvykala, ale mají své kouzlo. Hodně mi vyhovoval styl psaní, bylo to nápadité, vtipné a milé, a líbilo se mi, že je v každém příběhu ponaučení (podané velmi přirozeně). Mišku s Nedvědem jsme si zamilovaly od první chvíle a jejich přátelství bylo krásné. Doporučuji vřele k přečtení a hodnotím všemi deseti. Opravdu parádní počtení!

Venda32
18.09.2022 5 z 5

Úžasné ilustrace v knize plné mňamózních příběhů dvou roztomilých medvědů. Krátké příběhy s kapkou poučení, které pobaví nejen děti, ale i dospělé.

eliska2106
04.03.2022 5 z 5

Četla se nám moc hezky před spaním, určitě se k ní ještě vrátíme. Zamilovaly jsme si ilustrace a bavily nás příběhy spojené s mlsání, ale taky přátelstvím a pomoci ostatním. Když medvědi něco zbrumlaji, uvědomí si svou chybu a taky ji napraví, a tak to má být. Nevyhovuje mi akorát vazba, při čtení se pořád zavírá.

MiLiška
04.12.2021 5 z 5

Mňamózní počteníčko! Originální ilustrace! Nejprve jsem objevila Velkou medvědí kuchařku, teprve pak jsem si koupila Mlsné medvědí příběhy. Ještě chybí zhlédnout večerníček. Víc takových milých, vtipných, poučných příběhů!!!

smrtonos4157
29.06.2021 5 z 5

Mám rád knihy , na kterých se podílí Filip Pošívač . Nebyla tedy jiná možnost ,než si tuto knihu zakoupit. Dobře vypadá, je psána jazykem, jenž je mi blízký . Určitě ji rád budu číst našim vnučkám ,které knihy milují. Navíc je každá krátká pohádka nenásilným poučením .

2021  96%Mlsné medvědí příběhy
2021  98%Velká medvědí kuchařka

Kniha Mlsné medvědí příběhy je v