Mlčet nestačí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Knižní rozhovor s kardinálem, o němž mnozí mluví, ať již v souvislosti s obranou katolické nauky o nerozlučitelnosti manželství nebo s tradiční mší svatou. Guillaume d´Alençon se rozhodl mluvit nikoliv o něm, ale s ním, a ukázat čtenáři, že kardinál Burke je víc než jen vlečka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355181/big_mlcet-nestaci-Y32-355181.jpg 4.54
Žánr:
Duchovní literatura, Biografie a memoáry, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Hesperion
Originální název:

Un Cardinal au Coer de I´Eglise: Entretiens, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Mlčet nestačí

milan600
05.09.2018

Dalsi problemstickym postojem
je udáváni pričiny vzniku gender postoju a homosexuality a pod.jako dûsledku II. vaticana, ty by se zřejmě objevily i bez nêho.Nejasny je rovnêž vztah k roku 1968,proč na západê vznikl a k čemu vedl -to z textu nevyplyva, u nás byla situace jiná.

milan600
05.09.2018

Z knihy vyplývá, že II. vatkánský koncil byl špatný, a církev by se měla vrátit zpět.I když snahy tu jsou z různých stran, myslim, že cesta zpět není možná a tyto snahy by vedly
jen k dalšímu rozštěpení církve,což si sekulární svět přeje


Chesterton
01.04.2018

Pročítám a nevím. Nečte se špatně. Rozhovory je literární styl, který mi dost vyhovuje.
Mám celkem úctu k tomuto muži z důvodu ročníku narození 1948. Našla jsem pár zajímavých myšlenek, ale celek mi úplně nesedí.
Pan kardinál jistě není jen vlečka :)) ale jestli má schopnost oslovit dnešní mladé, úplně neumím odhadnout. Obránce pravdivých a nosných hodnot evropské křesťanské civilizace a ochránce lidských práv tento muž rozhodně je!