Mlčenlivé ženy

Mlčenlivé ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401503/bmid_mlcenlive-zeny-XPt-401503.jpg 4 701 236

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Silent Wife , 2017

amanek
04.10.2020 5 z 5

Nikdi nevíte, co se děje za zavřenými dveřmi a není vše, tak jak se zdá.
Mě se knížka líbila.

Sazinek
04.10.2020 2 z 5

Neurazí, nenadchne. Chvílemi mi bylo ouzko, jak jedna postava byla zlá. Záměrně nepíšu kdo, at nespoileruji. Za mne ne.

Arsi
29.09.2020 4 z 5

Rodinné drama s výraznými prvky psychického teroru, který by neměla zažít žádná žena. Ale jak to tak bývá, rodinné vztahy bývají dost často nejsložitější. Kniha se dobře četla, ale pecka to není. Ale i tak doporučuji přečíst.

hellena1523
25.09.2020 2 z 5

Tak já teda nevím, ale mě to fakt nebavilo. Čekala jsem asi víc. Zpočátku jsem si říkala, že se dobře čte, ale asi v půlce už mi lezly krkem postavy a to, jak se příběh vleče a zasekavá na nesmyslech, které jsou pro příběh irelevantní.
Zkrátka žádná olympiáda...

kramlinka88
13.09.2020 5 z 5

Za mě naprosto skvělá a strhující kniha, jak už zaznělo níže, thriller v klasickém pojetí to úplně není, ale emocionální thriller zní jako to co jsme dostali ;-) Rodinné drama jak vyšité, ač opět mimo můj obvyklý žánr, vážně jsem si užila každou stránku :-) I když jsem až skoro do konce nesnášela Annu, Massima a dokonce i Lara mi byla místy nesympatická, na konci knihy se mé vnímání změnilo a prostě všechno má svůj důvod :-) Mými emocemi tato kniha zatočila, takže záměr splněn a knihu s klidným srdcem doporučuji dále a těším se na další počin této už mé oblíbené autorky :-)

DelMar
01.09.2020 3 z 5

ale jo, proc ne, ctivy romanek, libi se mi jak autorka popisuje zdani, jaka o sobe lide maji..

Lenoulinka
30.08.2020 3 z 5

Rodinné vztahy jsou vždycky složité... Ale, že by to bylo až tak strhující a nechalo mě to celou noc vzhůru? To určitě ne. Za přečtení stojí.

Akťavs
26.08.2020 2 z 5

Myslím, že hlavním tématem knihy , je týrání žen vlastními manžely, je to vždy velmi smutné a těžko se hledá řešení. Asi nikdo to nemůže chápat líp, než ten, kdo byl v takové situaci. Za mě i kdyby bylo tisíc důvodů, proč to vydržet, pokud by se jednalo o mé děti, neměla bych o čem přemýšlet. Utéct je jediné řešení. Ale vím, že ne vždy je to tak jednoznačné. Knihu beru jako psychologickou pomoc pro ženy, které mají podobný problém. Ostatní témata-smrt první ženy a nevěra, jsou taká obtížná, ale ne životně důležitá. Kniha se četla dobře, happy end mě potěšil, ale jak sama autorka píše v závěru, v životě to tak jednoduché není. Dávám 3 hvězdy

Simirekdudkovic
25.08.2020 3 z 5

Takové klidne počtení, ale ednou zase příjemný oddych od tech mých brutalit..:D

Warty
23.08.2020 4 z 5

Příjemně překvapila. Thrillerem bych to zrovna nenazvala, spíš je to taková vztahovka, takže na léto ideální.

Riccione
16.08.2020 3 z 5

Celkem dobře se mi knížka četla. Zajímalo mě, co bude dál. Nicméně žádný extra zvrat se nekonal, thrillerem bych knihu opravdu nenazvala, spíše román pro ženy.

mStationka
14.08.2020 5 z 5

Bylo to uzasne, i slza ukapla

Luci_T
13.08.2020 5 z 5

Doporučuji, mě se kniha velmi líbila a ten konec, super.

Simona99
29.07.2020 3 z 5

Chvíli trvalo, než se knížka rozhoupala. Každopádně námět byl zajímavý a dosti inspirován nelehkými rodinnými příběhy.

ennlady
21.07.2020 4 z 5

No tak emocionálním thrillerem s potenciálem udržet čtenáře celou noc bych to zrovna nenazvala, spíš tak odpočinkový román pro ženy na dovolenou, když můžete kdykoliv přestat číst a vydat se na výlet. Ale hodnotím docela pěkný styl a zejména vykreslení hlavních postav dvou žen, které ač dost odlišné naleznou k sobě cestu. A nejen to. No, ale nějaké napětí a vygradování... to nic moc.

knihomolka999
27.06.2020 5 z 5

Další z knih o tom, co se může odehrávat doma za zavřenými dveřmi, a řekla bych, že zdařilá. Určitě doporučuji k přečtení.

Joyce24
24.06.2020 5 z 5

Příběh vyprávěný z pohledu obou hlavních hrdinek, velmi čtivé.

Aneta13
16.06.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla čtivá a pohodová. Jen mě štvalo chování Massima. Byli zde zajímavě propojené příběhy. Konec nebyl otevřený a to mám ráda.
Četla jsem, ale i lepší knížky. :)

Dudek25
03.06.2020 5 z 5

krásná dojemná kniha která mi vyrazila doslova dech a vžila sem se do pocitů všech postav možná bych snesla lehké pokračováni jak se dařilo všem

Terka18
01.06.2020 1 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Příběh mě zklamal. Jediné co se mi líbilo byl konec a celkové rozuzlení.