Mladý zálesák

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je pro děti i dospělé průvodcem v přírodě. Vydat se do přírody a žít tam jako traper nebo indián, postavit si chýširozdělat oheň a opéct si na něm ulovené ryby.postavit si vor.... Kdo by neměl někdy tento báječný dětský sen.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/279080/mlady-zalesak-uR3-279080.jpg 33
Orig. název:

Aventures & Découvertes dans la Nature (1996)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Mladý zálesák

Přidat komentář
vlkodlaq
12.09.2017

Tak takovýhle průser jsem už dlouho neviděl. Speciálně knihy s tábornickou tématikou jsou mé oblíbené a možná i proto mohu zkušeným okem zhodnotit, kolik chyb bylo v této naflákáno. Obrázky uzlů, podle nichž už na první pohled uzel neuděláte, pak se má mladý zálesák co divit, že mu ta dračí smyčka ne a nejde. Podle této knihy ji rozhodně neudělá, stejně tak luk, který mu navíc může ublížit, protože když se jednostranně opracovaná kulatina bude ohýbat na špatnou stranu, jako na obrázku v knize, dřevo praskne a zelenáč tím pravděpodobně ještě dostane přes pysk. To je jen malá ukázka, ale snad není v této knize stránka, na které by nebyla nějaká kravina. Velká ostuda a navíc ohrožení zdraví mládeže! Elstnerovi nebo Vosátkovi, kteří si s podobně zaměřenými knihami dali skutečně práci a jejich knihy jsou zálesáckými poklady, by se z tohoto paskvilu jistě udělalo zle!

Tatsume
28.05.2017

Jej, jedna z knížek mého dětství...co já se s ní vyblbla na zahradě...:)

MorriconeTheGod
18.05.2017

Moje první zálesácká kniha o přežití. Dostal jsem ji od taty, tak z nostalgie... ale myslím, že byla i vážně dobrá, minimálně pro děti a mladší určitě.

Štítky

nebezpečí

Autor knihy

Claude Lux

Claude Lux
francouzská

Kniha Mladý zálesák je:

v Přečtených7x
v Knihotéce5x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech1x