Z deště pod okap

Z deště pod okap https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456040/bmid_z-deste-pod-okap-UeM-456040.jpg 4 22 3

Mládí v hajzlu série

< 11. díl

Nick mladší právě úspěšně odmaturoval a měl by se urychleně rozhodnout pro některou vysokou školu. On si ale láme hlavu spíš nad tím, která z dívek v jeho okolí je pro něj ta pravá. Krásná, ale poněkud rozmarná a nespolehlivá Kal? Almy, která ho sice miluje, ovšem po Nickových nevěrách k němu ztratila důvěru a dává mu to zřetelně najevo? Nebo nový objev na scéně, půvabná Lucia? Jeho otec mezitím řeší problém, kam za málo peněz nastěhovat svou neustále se rozrůstající rodinu. Jako na zavolanou se vynoří kamarád z dětství Hároš, který má na prodej úžasný dům v luxusní čtvrti, nádherný a rozlehlý, jen s jedním drobný nedostatkem – stojí na okraji útesu a v základech se objevilo pár prasklin… Nezřítí se Twispům nový domov do propasti? Zbaví se Nick protivného soka v lásce Bosieho? Najde ženu svého srdce? Nenechá ho dřív sejmout žárlivý Desmond se svými kontakty v podsvětí? Jaké tajemství skrývá Nickův otec před zbytkem rodiny? A kdo je sakra ten černoch, který zčistajasna zazvonil Twispovým u dveří? Na všechny tyto otázky naleznete odpověď v nejnovějším pokračování oblíbené série Mládí v hajzlu.... celý text

Literatura světová , Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: ekniha , Jota

Revolting Relations: The Bachelor Journals of Nick Twisp II , 2019

JakubKo
21.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Zatím nejlepší díl o Nickovi Twispovi II. Líbí se mi, že každý díl s tímto hrdinou je o něco lepší, než ten předchozí (a snad to tak bude i pokračovat). Nové postavy byly překvapivě zajímavé a vtipné (Teejay, Montel, Luco). Milostné pletky Nicka byly ještě zamotanější než v předchozích dílech a vyústění celého dílu mě hodně, opravdu hodně překvapilo (jestli to bylo dobré rozhodnutí nebo ne, uvidíme v dalších dílech). Příběhová linka s barákem na útesu byla skvělá!
Byl to první díl, který jsem četl v anglickém originále a i když jsem se toho bál, tak to bylo skvělé a bavil jsem se snad ještě víc, než u českých překladů. Celkově dávám 85%

postrach
09.11.2022 5 z 5

Štve mě,že je tento díl k sehnání pouze jako E-kniha.Opravdu povedený díl u kterého jsem se pobavila,i když je mi přes 30.

m2056
10.02.2021 4 z 5

Lepší než minulý díl pobavilo mě to.

Kniha Z deště pod okap je v