Párty! Párty!

Párty! Párty! https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386236/bmid_party-party-De6-386236.jpg 4 10 2

Mladí Titáni do toho! série

Hrdinové komiksu, animovaného seriálu a teď i celovečerního filmu! Ideální start jak pro děti, které začínají se čtením a hledají něco, co by je bavilo, tak pro dospělé, kteří si dokáží užít absurdní humor a bizarní situace. Dojde na ďábelského zloděje sendvičů, superhrdinové vyrazí na golf, budou pořádat mejdan… a samozřejmě, když bude volná chvíle, i bojovat s padouchy!... celý text

Literatura světová , Komiksy

Vydáno: , Crew

Party! Party! , 2015

hippiesak
06.01.2020 4 z 5

He, héé. Tuto komiksovou knihu jsem si vypůjčil z knihovny mé pětileté dcery, kam jsi jí ji jakožto Ježíšek 2019 pořídil :))) Normálně dětské knihy neřeším, nehodnotím, nezařazuji si je do "mé" DatabázeKnih, ale zde udělám výjimku. Super nářez. Je to prostě barevný, veselý a ujetý komiks. Stejně jako samotný seriál, který běží na Cartoon Network :) Já se bavil, dcera byla nadšená. Takže to je asi hlavní. Vyšla i dvojka... A dcera bude mít 6... Takže ... :)))))

Čtenářská výzva 2020: Kniha, která je na Databázi knih v době čtení méně než 20x v Přečtených (u mě byla zatím jen 4x) :))

Mooneylan
05.06.2019 5 z 5

Tohle je nářez! :D Já vím, je to komiks pro děti, ale já jsem prostě na dětské tituly a pohádky zatížená.
Je to komiksové zpracování seriálových Teen Titans Go! Jde o superhrdiny ze světa DC, v čele s Batmanovým parťákem Robinem. Nečekejte tady žádné superhrdinské bomby, jde spíše o vtípky, které se Titánům vymstí. Rozhodně si nepleťte se seriálem na Netflixu, ten není pro děti :P
Doporučuju každému, kdo miluje DC a trochu srandy. Pro děti jako start k rozečtení ideální! :)

Autoři knihy

Lea Hernandez