Pohřben zaživa

Pohřben zaživa https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4387/bmid_pohrben-zaziva-lFx-4387.jpg 4 77 16

Mitchellová a Markby série

Třetí případ Meredith Mitchellové a Alana Markbyho. Ve čtvrti, kde žije inspektor Markby, narazí bagrista při hloubení základů nového domu na tělo muže. Přivolaný policejní lékař zjistí, že vrah ho pohřbil ještě živého. Proč dělník, který mrtvolu objevil, náhle zmizel? A co má s vraždou společného tělo mladé dívky, nalezené v jednom z domů určených k demolici?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Cold in the Earth , 1992

rafan65
rafan65
19.01.2024 5 z 5

Další příběh z této série je opět pěkné čtení. Děj mě docela zmátl, některé postavy nakonec v příběhu sehrávají úplně jiné dějové zařazení jak jsem čekal. Na druhou stranu to příběhu dodává náboj a napětí. Podle mě asi zatím nejlepší díl série.

pepa4081
pepa4081
12.02.2023 4 z 5

Žádné dlouhé začátky, vyšetřuje se hned od začátku. Dobrý díl série. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

moudivlacek
moudivlacek
13.07.2021 3 z 5

Klasická detektivka podle vzoru Agathy Christie. Žádné velké násilí, vše v poklidu, trošku občas vzrušení, nic na velké přemýšlení. A do toho osobní příběh vztahu Alana a Meredith.

janastok
janastok
28.06.2021 3 z 5

Docela slušná oddychovka. Pomalý příběh z poklidného anglického venkova, kde se většinou nic neděje.

jarin58
jarin58
11.12.2020 4 z 5

Okouzlující anglický venkov.

verka5083
verka5083
08.02.2020 4 z 5

Kniha je taková jednoduchá, ale zároveň je i napínavá až do konce. Tato série mě uchvátila. Bylo to zajímavé a krásné popsané.

Awča
Awča
17.10.2019 4 z 5

Není to žádný thriller, tempo knihy je pozvolné, přesto je svým způsobem napínavá. Opět pěkný popis anglického venkova, příběh mě bavil, i když mě trošku štve vztah hlavních postav. Třeba bude progres v dalším díle? Jdu se o tom přesvědčit.

Nikol1983
Nikol1983
17.09.2019 5 z 5

Tato kniha se mi líbila. Série od Ann Granger - Mitchellová a Markby mě uchvátila.

alnahu
alnahu
06.09.2018 4 z 5

detektivky s Meredith a Alanem z anglického venkova se mi líbí čím dál víc. Již mám připravenu ke čtení další.

Knižní střípky
Knižní střípky
10.04.2018 3 z 5

Mám ráda klasické detektivky z anglického venkova, miluji starou dobrou Agathu, a proto jsem se pustila do této série. Byly mi doporučeny tyto detektivky od paní Granger. A jsem spokojená. Samozřejmě, že Agathu v mých očích nikdy nic nepředčí, nicméně tyto knihy mi dokáží navodit podobnou atmosféru jako knihy od A.CH. Poklidný anglický venkov probuzený nějakým zločinem je pro mě vždy milé počtení. Tentokráte se o třetí díl série a opět se mi moc líbil, jsem spokojená. Když mám dost drsných thrillerů, zarelaxuji si u těchto detektivek.

Len2očka
Len2očka
30.10.2017 4 z 5

Kniha mě bavila.

TeaPeter
TeaPeter
13.04.2017 2 z 5

Bylo to dost slabé a jako detektivka nevěrohodné. Možná by autorka měla spíše psát romantické příběhy do Harlekýnek.

konicekbily
konicekbily
27.03.2017 3 z 5

Průměr.

Pavlnka
Pavlnka
19.01.2016 3 z 5

Taková pěkná oddechová kniha, ale žáden trhák.

evasamankova
evasamankova
02.05.2013 2 z 5

Hodně průměrný, nijak překvapivý příběh. Nijak mě nenalákal, abych si chtěla přečíst i jinou autorčinu knihu.

Kakajko
Kakajko
29.04.2013 4 z 5

Trochu pomalejší rozjezd začátku knihy, prvních 40 stran jsem četla zhruba 14 dnů.. Pak jsem si řekal, že to musím dočíst, a najednou to šlo, děj měl spád.