Ve jménu cti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děj thrilleru začíná šest dní poté, co série explozí zděsila Washington, ochromila Národní protiteroristické centrum a zabila 185 lidí včetně politiků a zaměstnanců CIA. Jednalo se o mimořádně násilný akt, který volal po radikální opatřeních ze strany elitního agenta Mitche Rappa a jeho spolehlivého kolegy Mikea Nashe. Jakmile pomine počáteční zděšení z katastrofy, klíčoví washingtonští činitelé se pustí do sporů, zda ocenit nebo potrestat agenty, kteří bez ohledu na právní důsledky nasadili životy v dešti nepřátelských kulek a zachránili bezpočet Američanů. Rapp se nikoli poprvé ocitá ve frustrujícím postavení, když musí realitu národní bezpečnosti objasňovat politikům, jejichž pohled na věc je nevyhnutelně zkreslený. Tři členové al-Káidy jsou mezitím stále na útěku a Rapp obdrží neoficiální pokyn vypátrat je za každou cenu. Nikdo neví lépe než Rapp, jaké osobní, fyzické a emocionální oběti takový úkol vyžaduje. Když vidí, jak na Nashe doléhá náročnost mise a vzpomínky na hrůzy teroristického útoku, odhodlá se k činu, jímž chce zachránit kamaráda, umlčet protivníky na Capitol Hillu a zároveň dostihnout nepřátele dřív, než bude pozdě. Opět se ukazuje, že Rapp neváhá „kráčet po tenké linii mezi morální převahou a násilím“ (The Salt Lake Tribune) kvůli bezpečnosti své vlasti, v zájmu svobody a ve jménu cti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68476/ve-jmenu-cti-Dwg-68476.jpg 4.339
Série:

Mitch Rapp (12.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art
Orig. název:

Pursuit of Honor (2009)

Počet stran:339
Jazyk vydání:český
Překlad:Michal Prokop
Autor obálky:Bohumil Fencl
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7381-870-8
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Ve jménu cti

Přidat komentář
SilverEx
05.06.2018

Kniha dokončuje předchozí knihu. Musím říct že knihy ze série s Mitchem Rappem jsou díl od dílu lepší. Flynn je bezesporu mistr ve špionážních thrillerech. Škoda, že už nové nevzniknou. U této knihy člověka mrzí jen jedna věc, že ti "správní" jsou jen fikce, kdežto ti špatní se až příliš podobají skutečnosti.

Elea
10.06.2016

Výborný děj napínavý až do konce, škoda jen, že autor již další knihy nenapíše.

hnusák
13.11.2015

Opět napínačka od začátku do konce :-) . Prostě Mitch Rapp nezklame, líbí se mne jeho styl a ,,vyhraněnost,, pro islámské radikály... jeho bezprostřednost je blízká mému naturelu a rád se k jeho akcím vracím. Už se těším na další romány pane Flynne. Palec nahoru a 5 hvězd k tomu.

Mammoth
28.02.2015

Pokračování událostí, které se odehrály v "Radikálním opatření" - teroristický útok dokonán a začíná hon na poslední 3 uprchlé islamisty, kteří ho měli na svědomí. Opět výborné čtení plné akce.

Jack Bauer
19.05.2014

Volné pokračování předchozího dílu, kdy Mitch Rapp hledá tři uprchlé schované teroristy, opět velmi skvělá četba.


Autor a jeho další knihy

Vince Flynn

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013

všechny knihy autora

Kniha Ve jménu cti je:

v Přečtených59x
v Doporučených2x
v Knihotéce51x
v Chystám se číst12x
v Chci si koupit3x