Deset týdnů - besedy se spisovateli

Deset týdnů - besedy se spisovateli https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/3468/bmid_akt-zrady-dOJ-3468.png 4 69 13

Luigi1
04.11.2023 5 z 5

Velice pěkně napsané vše do sebe zapadá moc pěkné doporučuji

ujira
16.04.2023 3 z 5

Průměrný thriller z politickým podtextem, hlavní hrdina typický americký, nepřekonatelný, tvrdý, k padouchům neschovívavý, samostatně pracující agent. Antihrdinové z politického zákulisí voleb, neštítící se obětovat i své nejbližší, aby dosáhli na svůj cíl. Klišé, ale celkem dobře napsané, takže se to dalo poslouchat až do konce.

hnusák
08.02.2023 5 z 5

Poslední kniha, kterou jsem ještě do V.Flynna nečetl a opět jsem nebyl zklamán, autor se drží osvědčeného scénáře a vše odsýpá, Mitch je opět výborný a s ničím se nepáře. Za mne výborná kniha.

Merlin_CZ
03.08.2022 5 z 5

Další výborný díl, tentokrát volby a politické machinace, hodně dobře napsané, skoro jsem to zhltnul za jeden den :D

Kolumbus
14.08.2019 5 z 5

Člověk se u čtení knih o Mitchi Rappovi nesmí příliš zamýšlet nad téměř superschopnostmi hlavního hrdiny. Akt zrady se mně, podobně jako předchozí díly, četl dobře, měl dobrou dějovou linku. Politické hrátky byly, až do závěrečného finále, do příběhu dobře zakomponovány.

BlackBlade
05.08.2019 4 z 5

Líbí se mi, že autor zase našel zajímavý příběh, který dobře navazuje na předchozí díly, moc je nekopíruje a opět se do toho motá teroristický útok, nejvyšší státní politika, CIA, FBI... atd.
A jsem rád, že ten, co v této knize na konci zemře jedem (nechci spoilovat jméno), konečně chcípl = nesnášel jsem ho. A překvapilo mě, že ho nechali odstranit tímto způsobem, čekal jsem veřejné ponížení v médiích, jak se o to sám dotyčný pokoušel proti Rappovi a Kennedyové. Hurá na 10. díl!!!
PS: Nechápu, jak to může někdo číst "jak druhou knihu" a pak dát slabé hodnocení. Je jasné, že to těmto čtenářům nedává smysl, když neznají předchozí děj...
Achjo, lidi, udělejte si na to čas a čtěte to popořadě (a nejen tuhle sérii) !!! Šidíte sami sebe o dobrý detektivní román, který má přesah z předchozích dílů a určitě bude navazovat i v dalších... :)

Layyen
20.04.2019 5 z 5

proč ne, další ze zajímavých politicko kriminálních knih, všechno do sebe zapadá od začátku do konce, nenudil jsem se, určitě doporučuju :)

CharlesWard
26.05.2018 2 z 5

U mně druhá kniha ze série MR. A protože autor tentokrát jádro obalil politikou, nešlo o knihu pro mně. Akce je jako šafránu, a politika je kam se podíváš.

hankapimi
02.05.2016 3 z 5

Napínavé vyšetřování teroristického útoku, to by v tom byl čert, aby na to Mitch nepřišel !

Mammoth
10.02.2015 5 z 5

Velice osvěžující změna v boji Mitche Rappa za lepší svět. Oproti minulým knihám s hordama postřílených radikálních islamistů se dostáváme na pole spíše vnitropolitické se vší špínou, která k tomu patří. A i zde Mitch obstojí - prostě je nejlepší. Ta jeho kladnost a zejména bezchybnost už zavání kýčem, ale mě to prostě baví.

pjetka
08.04.2014

Do té doby, než se objevil božský Mitch, tak to u mě výrazně překonávalo předchozí díla. Nemám nic proti kladným hrdinům, ale když se v jedné osobě snoubí tolik dovedností, už to zavání cimrmanovskou parodií. Vše je umocněno zasazením do černobílého vidění světa, kde pravda je jen jediná - tu, kterou má Mitch...

Jack Bauer
02.10.2013 5 z 5

Dosud nejslabší román ze série Mitch Rapp, který jsem četl, přesto je to stále stoprocentní četba hned od samého začátku až do poslední stránky. V předchozích dílech bylo více akce a napětí, tady se po prvotní krátké akci na Kypru celou dobu jedná kdo za vším stojí. Přesto se nudit nebudete.

iqtiqe
25.11.2012 5 z 5

Předchozí dva díly byly tradičně dost povedené, ale začínaly lehce slkouzávat ke stereotypu. To jsem tady nepociťoval. Akt zrady přinesl něco nového.

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013