Podle nových pravidel

Lexi netouží po ničem víc než stát se následnicí své babičky Kate, a tak v boji o dědictví rozvíjí svou vlastní mistrovskou hru. Podobné ambice však nemá jen ona. Její pohledný, ale zkažený bratranec Max se nezastaví před ničím. Na cestě za svým cílem je ochoten svádět, zrazovat, a dokonce i vraždit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54115/podle-novych-pravidel-54115.jpg 3.953

Mistrovská hra 2.

Vydáno, Alpress

Sidney Sheldon, 2009

Kniha Podle nových pravidel

brectanka
10.08.2019

Mistrovská hra není pro mne nejlepší Sheldonova kniha ale i tak jsem byla na pokračování docela zvědavá. V knize bylo hodně postav a trochu jsem se ztrácela. Celé mi to přišlo zmatené a konec se mi v podstatě nelíbil. Tak, jak se ráda a často vracím k Sheldonovým románům, tak tuto knihu nejspíš si dlouho nepřečtu.

helenkan
11.08.2018

Nepamatuji si knížku ve které bych si alespoň jednu postavu neoblíbila. V téhle jsem bohužel nenašla žádnou,která by mi byla sympatická. Všechny jen toužící po bohatství, pomstě a mocí byly přímo posedlý. Nelíbilo.

moudivlacek
09.05.2018

Bohužel mě tato kniha moc neoslovila, vím, že už ji nikdy nevezmu do ruky, abych si ji přečetla znovu, příběh o moci a penězích, ale na mne moc překombinované.

adikpav
16.01.2017

Bylo to prostě takové - nijaké. Skloňování některých jmen mě přivádělo k šílenství.

Danago
15.03.2016

Moc dobrá knížka. Řekla bych , že příjemným volným způsobem navazuje na Mistrovskou hru od Sheldona, kterého mám taky ráda.

lenkavildomcova
16.11.2015

Kniha se mi líbila, Mistrovskou hru od Sheldona jsem četla velmi dávno, takže si už moc nepamatuji o čem byla, ale toto "pokračování" bylo rozhodně napínavé a čtivé. Doporučuji...

Kamiliana
08.11.2015

Navazuje-li kniha na předchozí díl (ač jiného autora), předpokládala bych, že se bude jmenovat podobně stejně jako v originále (Master of the Game - Mistrovská hra - Mistress of the Game - proč ne Mistryně hry nebo tak něco). Autorka se snaží obsáhnout všelijaká témata od drog, vězení, podvodů přes psychózy, neurózy, chudobu až po smrt, lásku, oddanost... což je kvalitě knihy na škodu. Vadilo mi, že každé nedůležité postavě uvedené na scénu je věnován jeden odstavec, ve kterém je rychlopředstavena a hned zakomponována do děje. Navíc v momentě, kdy přeskočila jiskra mezi ní a ním, už jen čekáte na to, jakým stylem autorka sprovodí ze světa jeho manželku a děti, páč tušíte, že rozvodem to asi nebude. Nepozorná práce editora počtu hvězd taky nepřidá.

Toňula
20.03.2015

Zdařilý pokus navázat na sheldonovský příběh, děj má spád a je propracovaný, postavy dobře vykreslené, rozhodně se jedná o důstojné pokračování Mistrovské hry.

Tilly Bagshawe
britská, 1973