Setkání za úsvitu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Setkání za úsvitu je dalším příběhem z volně navazujícího cyklu Mistři meče.Lisette Moisantová se stala vdovou díky šermířskému umění Caida ONeilla, jednoho z legendárních mistrů meče. On zabil jejího odporného manžela v souboji. Ale nyní se stala loutkou v rukou intrikánů, kteří ji chtějí připravit nejen o majetek, ale i o život. A právě k Caidovi se Lisette obrátí o pomoc a jemu pocit viny nedovolí odmítnout. Jejich protivníci však roznesou pomluvu, že se oba spikli, aby zabili Lisettina manžela, ona že je ženou nízkých mravů a on sprostý vrah. Ve společnosti, kde je reputace vším, je toto obvinění může zruinovat. A jeho původce se nezastaví před ničím, dokud Lisette a Caid nezaplatí svými životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4845/setkani-za-usvitu-4845.jpg 421
Série

Mistři meče 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Dawn Encounter, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Setkání za úsvitu

Přidat komentář
havrmoni
29.05.2019

Zajímavé pasáže střídají nudné myšlenky a opačně. Jsou tam fajn lidičky, je to celkem čtivé, ale... Zase to ale. Stále to není takové, že bych se nemohla odtrhnout a hltala příběh.

moudivlacek
02.04.2016

Tento druhý díl se mi sice líbil míň než první, ale také je to hezké čtení. Je tu více popsána etiketa chování tamější společnosti té doby, nesmyslná pravidla a ovlivnitelnost druhých. Nebojácná žena, i když tak ze začátku nevystupuje, si určitě získá váš obdiv. Taktéž i samotný hlavní hrdina - mistr meče.


fidáš
19.03.2014

Opět poutavý a romantický příběh od J.B:

PomněnkaPrvní
06.12.2013

Příběh nemastný neslaný, vyloženě nudné to není, ale že by Vás to bralo za srdce a nemohli jste se od knihy odtrhnout, to se rozhodně říci nedá. Vtipné scény či dialogy zde nejsou, vyloženě romantické scény také ne. Sexu pomálu. Nejlépe z celé knihy asi hodnotím popsané přátelství mistrů meče.

Senza Jenka
16.10.2011

Ve společnosti, kde je reputace vším, je pro Lisette likvidační už to, že se s Caidem vůbec dala vidět, natož to ostatní. Má to zajímavou pointu.