Profesor Sympaťák

Profesor Sympaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484546/bmid_profesor-sympatak-WvR-484546.png 4 479 104

Mistři lásky série

Ambiciózní knižní redaktorka Asha Tateová je beznadějná romantička. Navzdory svým vlažným zkušenostem s muži pevně věří na mdloby, vzdychání a nekonečnou lásku spřízněných duší. Jistě, sex je fajn, ale ona se nikdy nenechala vést svými zvířecími pudy. Až do této chvíle. Když Asha narazí na spalující instagramový feed člověka, který si říká Profesor Sympaťák, poprvé v životě propadne touze. Nejenže musí rozdýchávat pohled na žhavé umělecké fotky Profesorova vyrýsovaného těla, i jeho rozervaná poezie o ztrátě pravé lásky promlouvá přímo k její duši. Asha zoufale potřebuje najít bestseller pro své skomírající nakladatelství a ví, že Profesorovy literární schopnosti a miliony věrných fanoušků by mohly být záchranným kruhem, který její nadřízení potřebují, aby se celá společnost neutopila v dluzích. Ale ještě než zaschne inkoust na nakladatelské smlouvě, uvědomí si, že udělala příšernou chybu... Nenechte si ujít tento strhující nový román od autorky mezinárodního bestselleru Bad Romeo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Professor Feelgood , 2018

ivetdos
30.04.2023 5 z 5

To byla paráda! Já tuhle autorku prostě zbožňuju. Chytrý humor, zdravá míra klišé, chemie mezi hlavními hrdiny, originální a nechutně čtivé :D nedá se přestat. Už dlouho jsem nepřečetla knihu tak rychle. Pan Romantik stále vede, ale tuhle jsem si taky neskutečně užila. Těším se na další díl :)

4,5*

Leniii
24.04.2023 5 z 5

Pro svět můžete být jedním z lidí. Ale pro jednoho z nich jste celý svět!

tynavodanova
17.03.2023 5 z 5

Velice pěkná kniha

Lucynell
14.03.2023 5 z 5

Krásný příběh o osudové lásce, která dokáže překonat cokoli. Dlouho vzdálení dávní přátelé, jež k sobě opět najdou cestu. Zkrátka krásný oddechový příběh plný citů.

Anor505
28.02.2023 5 z 5

Romantické příběhy „od přátelství k lásce” s nádechem osudovosti prostě můžu. Líbilo se mi, že si autorka dala záležet na historii postav a na vývoji jejich vztahu, takže to mělo hloubku. A za dokonalého rozervaného básníka odpouštím i ten poněkud přeslazený konec. Za mě rozhodně lepší než první díl, a i když to bylo předvídatelné, tak jsem si celou knížku moc užila.

Jeanine8
17.02.2023 5 z 5

Milá, sladká, naivní, vtipná, pohádková jednohubka pro dospělé :-) O chlup lepší, než první díl. Parádní překlad. Dostala jsem, co jsem chtěla.

bezzink
13.02.2023 5 z 5

Prekrasny pribeh. Dechberouci. Krasna cestina a neskutecna ctivost. Obrovska laska a nenavist, bolest a nadeje. Fakt to melo emocni hloubku. A hlavne se me to osobne dost dotykalo vzhledem k tomu, ze jsem zazila neco podobneho. Konec byl nadherny, neudrzela jsem slzy. Moc vsem doporucuju.

Marfuška89
30.01.2023 3 z 5

Milá, vtipná romantika. Líbilo se mi to... První díl (Pan romantik) se mi líbí o trošku víc.

tyna_01
08.01.2023

Tady u té knihy jsem to vzala trošku naoopak a přečetla jsem druhý díl, protože jsem si je zaměnila . Inu, což, dle mého to vůbec ničemu nevadilo. Samozřejmě v tomto díle bylo pár zmínek, které odkazovaly do dílu prvního, ale nebylo to nic, co by se nedalo pochopit.
Naopak můžu říct, že ač někdo chválí první díl více, než ten druhý, tak mne Profesor Sympaťák nalákal, byl opravdu sympatický a první díl si musím přečíst taky.
Příběh Ashy a našeho (z počátku) tajemného Profesora mne fakt bavil. Je to ten typ oddechového čtení, kdy se u knihy zasmějete nahlas, samozřejmě taky zaklejete nahlas a v neposlední řadě vás příbeh dojme.
Asha najde na sociálních sítích pana tajemného, jenž přidává příspěvky, které snad žádnou ženu, možná i muže, nenechá klidné a chladné. A v tomto najde potenciál, který by mohl zachránit jejich nakladatelství. A protože se pro tuhle myšlenku fakt nadchla, zahryzla se do toho a začala konat. Pana tajemného kontaktovala a navrhla mu svoji nabídku k vydání knihy.
Samozřejmě to nemohlo být úplně jednoduché a při jejich setkání dostane Asha hoodně ledovou sprchu. Chcete vědět proč? A jestli i přesto bude bojovat, nebo svoji vizi pustí ,,do kytek"?
Tak to si budete muset knihu přečíst, abych tady nešířila spoilery, ale chcete-li oddechové čtení, nebudete litovat ️.

Kacatko86
15.12.2022 3 z 5

Oproti prvnímu dílu více předvídatelné, naivní, naopak chybělo jiskření a sexuální náboj. Nebylo to špatné, taková pohádka pro dospělé.

Eva_Skala99
03.12.2022 5 z 5

Wau wau wau!!! První díl byl skvělý, ale toto bylo dokonalé. Moje duše beznadějné romantičky byla konečně uspokojena!!
Nevím jak vy, ale na konci i slza ukápla. Nádherné, doporučuji !!

whiolet
26.11.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, ale čekala jsem daleko vice jiskření a sexuálních scén.
Těch náhod na mě bylo už fakt trochu moc a i díky tomu, jsem knize ubrala pár bodů.
Jinak hlavní postavy byly celkem fajn i ten děj nebyl špatný, ale celkově mi to prostě nestačilo.

adela.hol
22.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Kniha se četla dobře, stejně jako první díl. Autorky styl mi vyhovuje. Příběh byl pěkný, zase mi přinesl to správné odreagování, ovšem narozdíl od prvního dílu musím jednu hvězdu ubrat.

Ashu a Jacoba jsem si oblíbila, ale oproti Eden a Paulovi z prvního dílu mi po větší části knihy chybělo takové to wau.
Líbilo se mi to propojení z dětství, že si byli souzeni už odmala, to mám v příbězích ráda, takové to osudové spojení. Jen mi tam nesedělo, že nato kolik let se nenáviděli, nic o sobě nevěděli, tak se hodně rychle usmířili. Dva dny na sebe štěkali, třetí den si to vyříkali a bylo po problému. A sice Jacob vyznával své city prostřednictvím sociální sítě, takže mu stále chyběla, ale Asha by na něj asi znovu jen tak nepřišla, kdyby ho neoslovila kvůli knize.

Každopádně i tak jsem si knihu užila a doufám, že brzy vyjde třetí díl.

Emma27
29.10.2022 2 z 5

Druhý díl je o trochu lepší než první.

ElInWonderland
28.10.2022 4 z 5

No jo kouzlu Leisy Rayven jsem neodolala a přečetla i druhý díl, umí psát fakt čtivě. Opět pohádka se smyslem pro humor a už se těším na další díl. Prostě romantika a romantika, která vám dá co chcete.

čef
24.10.2022 4 z 5

Romantické čtení pro mladé dámy o lásce ve složité situaci, kdy se dva spolu od dětství znají, vzájemně se v minulosti zklamali s mnoha jinými partnery, ale musí spolupracovat na vydání knihy. Jak to asi dopadne? Psáno vtipně a svižně, příběh obsahuje mnoho vlhkých dívčích snů, odstavců o oblékání a líčení, jedovaté repliky a dráždivé zamilované projevy včetně básnických. Dívky se tedy nemusí vůbec bát, že se budou nudit.

renulkam
08.10.2022 4 z 5

Knížku jsem přečetla na jeden zátah. Ačkoliv tam bylo až nerealne moc romantiky na můj vkus, tak mě knížka bavila. Pohladila duši a upřímně, kdo bychom si nepřál zažít takovou lásku. Postavy sympatické, knížka vtipná, Joanna s babičkou i kachna Toby jsou boží.

Dela90
05.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Asha je ambiciózní redaktorka, která se uchází o povýšení v práci. Musí nalézt nějaký bestseller, který by upoutal její nadřízené. Je jasné, do čeho půjde. Už pár týdnů sleduje na sociálních sítích jistého Profesora sympaťáka a jeho slova ji rozhodně nenechávají chladnou, touží po něm. Vlastně více než po svém nynějším příteli. Když je smlouva podepsána a Profesor Sympaťák odhalí konečně svou identitu - krve by se v Ashi nedořezal. Jak, to že ho nepoznala? Nechce s ním spolupracovat, on si to, ale náležitě užívá … Dokážou spolu spolupracovat aniž by se nepozabíjeli? Nenávidí se až do morku kostí. No, uvidíme.

Předchozí kniha byla v TOP 3 za minulý rok. Tudíž je jasné, že jsem měla celkem velká očekávání. Musím uznat, že se to četlo jedna báseň. Kdybych knihu nemusela odložit (protože mám doma dítě) tak to neudělám. Je to silně návykové čtení!

Nicméně, musím se přiznat, že jsem byla maličko zklamaná, když se odhalila identita Profesora, ale musím říct, že postupem času se to rozplynulo. Asha a Jake, to je prostě dvojice k pohledání. To, jak v sobě roky chovali zášť z minulosti. To, jak na sebe ustavičně štěkali, poté jak to mezi nimi začalo jiskřit, všechno mělo svoje kouzlo. Příběh se krásné rozvíjel, nic se zdlouhavě netáhlo.

Byla jsem ráda, že se na scéně objevila i Eden a Paul z 1. dílu. A co teprve babička!
Finální scéna mě totálně rozbrečela i to, jak to nakonec dopadlo s bestsellerem.
Profesor sympaťák je sympatické, romantické čtení s dávkou humoru, chtíče, erotických scén, ale Pan Romantik má u mě pořád první místo.

“Je jedno, jestli někoho milujete, nebo ne. Rozdíl mezi nebem a peklem spočívá v tom, jestli vaši lásku opětuje. Pokud ne, tak s tím nemůžete udělat vůbec nic. Můžete si jen spakovat srdce a jít dál.”

“Řekla mi, že spřízněná duše je někdo, kdo vidí všechno to, za co se stydíte, a přesto vás miluje.”

Moje hodnocení: 4,5/5
IG: adule.books

Šárka88
14.09.2022 5 z 5

Já tedy jsem se bavila od začátku, až do samého konce, kdy babička mluví na kačera, že se nebude dívat na televizi :-D. Za mě super, sice se tam v podstatě půl knížky nic neděje, ale ty narážky, hlody Jakea a Ash mě opravdu bavily. Dlouho jsem odmítávala přečíst druhy díl a najednou koukám, že je to přesně rok, od přečtení prvního dílu. Doporučuji k přečtení. Dávám plný počet hvězd za romantiku akorát.

Petra-1
09.09.2022 3 z 5

Tak já nevím, jestli mám vysoké nároky, nebo to byla vážně nuda?
Půlku knihy se téměř nic neděje. Pak tedy vstoupí na scénu Profesor, šup a je konec.

Leisa Rayven
americká, 1980