Mistr v tae kwon do

Mistr v tae kwon do https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41172/bmid_mistr-v-tae-kwon-do-kze-41172.jpg 3 11 2

Když se jednoho dne vrátíš ze školy, najdeš doma dva agenty CIA, kteří na tebe čekají. Chtějí, abys odcestoval do Koreje jako student tae know do. Cílem tvé cesty by bylo zjistit, co se stalo s tvojí přítelkyní Ling, která tě minulý rok v Číně učila základům kung fu. Dozvíš se, že je jedním z předních agentů CIA na Dálném východě a zmizela beze stopy. To je poslání, které přece nemůžeš odmítnout.... celý text

Literatura světová , Sci-fi , Gamebooky

Vydáno: , Pocket Book

Master of Tae Kwon Do

denisa9263
14.08.2017 5 z 5

Osobne sa mi knižka veľmi páčila. Odporúčam ak máte deti v predpubertálnom veku. Keďže je tam mnoho možností, ako zostaviť príbeh, nebude len na jedno prečítanie

koczanska
13.11.2016 2 z 5

Tuhle knihu jsem našla v manželově knihovně. Už recenze na přebalu od 11 - 15-tiletých dětí mě měli připravit. Literární přínos asi 0, ale na druhou stranu, pokud tyto knihy mají kluky přivést k četbě, tak budiž. :) Každopádně jsem agentku našla, ale vlastně jsem si to ani neuvědomila a hledala dál nějaké lepší zakončení.

gamebooky

Richard Brightfield
americká, 1927
1992  63%Mistr v kung fu
1992  67%Mistr v tae kwon do

Kniha Mistr v tae kwon do je v