Místo splněných přání

Místo splněných přání https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24742/misto-splnenych-prani-24742.jpg 4 100 13

Summerhouse série

Leslie Headricková, Madison Applebyová a Eliie Abbottová se kdysi — před dlouhými 19 lety — seznámily na dopravním inspektorátu a od té doby se staly nerozlučnými přítelkyněmi. Tehdy to byly mladé, krásné a nadané ženy, jimž svět ležel u nohou. Jenže život je složitější a mladickým představám a snům často přistřihuje křídla. Když se nyní všechny tři přítelkyně scházejí, aby oslavily nadcházející čtyřicátiny, každá z nich už utrpěla od života nejeden bolavý šrám, mají za sebou zklamání, nevěry i rozvody. Nyní se jim však jakoby zázrakem nabízí mimořádný dar, životní příležitost: prožít část minulého života odlišně, změnit či opravit minulá rozhodnutí. Podaří se jim nalézt lepší cestu než byla ta, kterou se kdysi pustily? Budou moci konečně uspokojit své sny? Román Místo splněných přání strhne čtenáře dokonalou směsí romantiky, napětí, humoru i životní moudrosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Summerhouse , 2001

Kudík
Kudík
11.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle jsem nečekala, byla to fakt paráda. Sice je anotace trošku zavádějící např. tím, že se staly "nerozlučnými" přítelkyněmi, i když se potkaly pouze 1x, a to před 19lety na dopravním inspektorátu.
U osudu Madison jsem si říkala, že tam to po takovém daru/zázraku přímo křičí. A vlastně i Leslie a Ellie toho parádně využily, i když každá po svém. Cca ve 3/4 jsem si říkala, že k dokonalosti už chybí jen vražda....
A po dočtení také přemýšlím, zda bych využila služeb madame Zoji. Rozhodně se těším na další díly.

annie16
annie16
08.03.2021 3 z 5

Není to úplně můj styl. Do půlky nudnější, pak to bylo lepší.

ydnac
ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

pip11
pip11
07.08.2020 5 z 5

Tohle je úžasný příběh :D Sice jsem nejprve četla druhý díl, ale prohození si pořadí nijak nevadilo. Příběh vypraví o nelehkých životech tří žen, které se vypraví do minulosti, aby se pokusily změnit osudové okamžiky svých životů. Knihu jsem si velmi užila, bylo to báječné čtení a rozhodně nelituju shánění tohoto příběhu.

Jiřina18
Jiřina18
19.04.2020 5 z 5

Jako všechny co jsem od Jude Deveraux četla opět velmi čtivá kniha. Po přečtení jsem přemýšlela kdybych se mohla vrátit v čase jestli bych chtěla něco změnit

babystar
babystar
30.10.2018 5 z 5

Jediná kniha, která mne svého času přinutila přemýšlet, zda i v mém životě byla situace (jakási životní křižovatka), kdy bych mohla změnit svůj osud.

munka
munka
30.08.2018 5 z 5

Pekný príbeh. Sympatické hrdinky, ktorým som priala tú druhú šancu a oni ju aj správne využili. Patrí sa prečítať pokračovanie.

DUNIKO
DUNIKO
10.06.2018 5 z 5

Je to už hodně dávno co jsem tuto knížku četla a moc se mi líbila.Deveraux je skvělá.

Jaruce
Jaruce
19.03.2017 4 z 5

Moc hezká kniha, všem třem ženám jsem přála lepší život.

moudivlacek
moudivlacek
24.07.2016 4 z 5

Já zrovna nejsem příznivkyně příběhů s časovým oknem, přesto jsem si knihu vzala. A mohu říci, že jsem nelitovala. I když plno lidí asi bude nejvíc přát změnu Madison, já obdivovala Leslie, která si nechala starý život i staré vzpomínky, přesto štěstí našla. Všechny tři si zasloužily lásku a dočkaly se jí.
Jen si tak říkám, proč takový dům není i v reálu, také bych něco ve své minulosti ráda změnila. A možná, kdoví, jednou takový kouzelný dům najde každá z nás.

Andulienka
Andulienka
03.05.2013 5 z 5

Zaujímavý príbeh.......vrátenie času a možnosť prežiť mladosť ešte raz už s nadobudnutými skúsenosťami.. Hlavné hrdinky sa dobre rozhodli, a som rada hlavne kvôli Madison, tá ma zaujala najviac, jej životný príbeh....

luckah
luckah
23.08.2012 4 z 5

Zajímavý nápad, dobré zpracování. Fandila jsem hrdinkám a jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo :-) Pro mě jedna z nejlepších knih Jude Deveraux.

Hřibče
Hřibče
14.05.2012 5 z 5

Jednoznačně zajímavý romantický příběh, pojatý přenesením do minulosti. Tentokrát však ne až tak dávné, ale stejně se zde cestuje. Tři hlavní hrdinky, všechny byly v mládí krásné a měly do života slibně nakročeno, ale někde se něco v jejich životech pokazilo a oni dostaly možnost to změnit. Příjemné a oddechové čtení, doporučuji! :)

Jude Deveraux (p)
americká, 1947
2013  80%Černý lev
2008  86%Rytíř ve zlaté zbroji
2009  81%Levandulové ráno
1998  78%Dědička
1999  78%Síla lásky

Kniha Místo splněných přání je v