Místo činu lednička: Když se z jídla stane problém

Místo činu lednička: Když se z jídla stane problém https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44779/misto-cinu-lednicka-kdyz-se-z-jidla-stane-problem-44779.jpg 4 11 2

Držíte diety? Týráte se hladovkami? A přesto nedokážete zhubnout ani deko? To hladoví vaše duše. Po bezpečí, uznání, podpoře a po lásce. A tento hlad jídlem nezaženete! V této knížce se dozvíte mimo jiné: co mají společné dieta a hladomor, co spouští přejídání a jak s tím účinně bojovat, jak s hladem souvisí menstruační cyklus, zima a antikoncepce, jak opustit 5 (dobrých?) důvodů, proč si zatím musíte zacpávat ústa jídlem, jak vyváznout ze 4 myšlenkových pastí vašeho snění o superštíhlosti...... celý text

Pro ženy , Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Práh

Tátort Kuehlschrank , 2006

Danka1975
20.08.2019 3 z 5

Tak o téhle knížce se bavily ženy na cvičení, když jí vracely naší cvičitelce a vzhledem k tomu, že tohle bylo jedno z témat mé bakalářky a diplomky .. kdysi,. . .:-). . tak jsem si řekla o půjčení..A asi takhle: kdo se s touhle problematikou "pere" ,může pomoci, nakopnout něco řešit. . , ale myslím, že každá ženská se tam (aspoň v něčem) pozná. . . . .a kdo říká, že ne, tak kecá :).. .. .Přiznávám, že jsem tak "rychločetla", neb to pro mě nebyly nové informace. .. . A další plusové body má autorka i za aktuálnost i po několika letech. . . . Nejlepší zpětná vazba je od kamarádky "věčné dietářky", že jeto good kniha :-). . . Takže asi tak :-)

kikies
04.07.2014 4 z 5

Knížku jsem četla vyloženě ze zájmu o dané téma, můj vztah k jídlu určitě nepatří mezi problematické, ale i tak jsem v ní narazila na spoustu zajímavých myšlenek, které se netýkají pouze jídla. Věřím tomu, že může pomoct najít správnou cestu lidem, kteří se potýkají s chorobným přejídáním, bulimií či anorexií... jistěže opravdu nemocné lidi kniha nespasí, ale může být moc dobrým počátečním krokem a hlavně může pomoct otevřít oči nám ostatním lidem okolo.

Autorovy knížky

2008  84%Místo činu lednička: Když se z jídla stane problém

Kniha Místo činu lednička: Když se z jídla stane problém je v