Mister

Mister https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423918/bmid_mister-xsM-423918.jpg 4 420 134

Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom. Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera. LONDÝN 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba. Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá? Čitateľ príbehu Mister sa zo srdca Londýna prenesie cez divoký vidiek Cornwallu až na Balkán, typický svojou pochmúrnou, drsnou krásou, a počas šialenej jazdy, plnej nebezpečenstva a túžby, bude až do samého konca zadržiavať dych.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

The Mister , 2019

narciska
24.05.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, děj rychle ubíhal, žádná hluchá místa.

LilianaFalcon
17.05.2020 3 z 5

Tak ošklivé hodnocení, jako to tu má, si to nezaslouží. Ale žádná pecka to nebyla.
V čem byl problém? Hlavní hrdinka byla strašně uťápnutá. Sice z pochopitelných důvodů, ale i tak. Navíc byla psaná v er formě a hlavní hrdina byl psaný v ich formě. A ne, že bych chtěla ženské autorky urážet, ale prostě většina z nich ich formu chlapa neumí napsat. Chlapi prostě myslí jinak.
Kdyby to napsala naopak - jeho v er fomě a ji v ich formě, působilo by to lépe a určitě by to knížce pomohlo.
Další problém je asi v tom, že je autorka moc slavná, takže si nejspíš slibovali, že když knížku nechají co nejdelší, tak si na ní pořádně vydělají. Bohužel, tady bylo potřeba škrtat, škrtat a škrtat.
Pak tam bylo pár nedořešených věcí. Caroline, Kitova smrt, vztah s Rowen... Méně postelových scén a nadutého tlachání, více děje a byla by to pecka. Takhle? Sice čtivé a pěkné, ale...

čef
17.05.2020 3 z 5

Skoro 500 stran romantiky, nehynoucí lásky, žena mezi dvěma muži, všelijakého sexu, cestování a divokých scén. Dají se zde také najít střípky něčeho opravdového, o tom nepochybuji. Celkově je však pro mne kniha nezajímavá, nepřiměřeně přeplněná dlouhými scénami o ničem. Skoro se stydím přiznat, že jsem si v tom fofru v knihovně spletl P. D. James s touto E. L. James. Víckrát to za střízliva určitě neudělám.

MíšaS.
16.05.2020 odpad!

Panebože, jak tohle může někdo vydat (money money money, must be funny...) ?
Půjčila jsem si knihu čistě ze zvědavosti a doopravdy jsem očekávala málo, ale tohle je ještě horší. Kniha plná klišé a patosu. A ten konec? Fuj velebnosti, jdu blejt...

Mercy555
15.05.2020 5 z 5

Já také nechápu nízké hodnocení. Mně se to líbilo. Dostala jsem, co jsem čekala....spoustu romantiky.

zuzka5372
27.04.2020 5 z 5

Nadherný příběh. I když jsem od autorky čekala plno zvrhlého sexu tohle bylo jiné. Sexu tam bylo také plno, ale jaksi dokresloval obraz celého příběhu a ukazoval jak se z plaché nezkušené dívky stává sebevědomá žena která se dokáže postavit své rodině a všemu špatnému pro lásku svého života.

Dandulka
24.04.2020 5 z 5

Perfektní čtení! Nebylo to až tak syrové jako "Odstíny", ale bylo to fajn. Je vidět, že se autorka posunula od doby "Odstínů". Tak si počkáme, co přijde dál.

Terry11
21.04.2020 2 z 5

Přečetla jsem. Nečekala jsem klenot, taky nepřišel. Předvídatelné od samého začátku, u hlavního hrdiny mě zaujalo jeho "obrácení Ferdyše Pištory", holka od začátku kladná jak jeden díl magnetu. Takže hvězdičku navíc za to, že jsem si načetla informace o Albánii, která hrála hlavní roli i ve Vrtěti psem. Nějak na ni mají spadeno :-).

Daduna
09.04.2020 4 z 5

Oddechové čtení,které ničím neurazí. Kniha se mi celkem líbila,ze začátku mi akorát trochu vadily věty psané kurzívou. Samozřejmě jsem čekala od autorky asi něco “víc” . S její předešlou trilogií se to určitě nedá srovnat.

JitulHa
03.04.2020 5 z 5

Novinka od E. L. James mi takříkajíc vyrazila dech - ne, vážně! Poté, co jsem četla Padesát odstínů šedi, které nebyly špatné, ale pár much by se tam našlo, jsem čekala něco na ten způsob, ale tohle... To bylo něco docela jiného, skoro bych se nebála říct, že to působilo jako by sama autorka vyzrála, co se týče psaného projevu. Určitě je znát velký posun, ať už jde o barvité popisy krajin, změny prostředí a celkového vystavění příběhu, který kromě té hlavní milostné dějové linie, sleduje i pěknou řádku dalších cestiček. Ten příběh si mě naprosto získal se vším všudy! Líbil se mi tu ten kontrast a napětí ústředního páru, jenž bylo přímo hmatatelné. Úplně to vidím na plátnech kinosálů - vášeň vetkaná do tónů klavíru. A Maxima, toho si nelze nezamilovat. Chválím.

Knihomolka97
02.04.2020 5 z 5

Nechápu nízké hodnocení. Ano nebylo to dokonalé, pár věcí bych brala dořešit, ale jinak se mi to moc líbilo.
Originalní příběh plný touhy, vášně, lásky, hudby, Albánské kultury ale také temna, tajemství a strachu.
Prý má být natočen film, tak jsem zvědavá a těším se.

Annkag
31.03.2020 4 z 5

Erotická pohádka o albánskej Popoluške,která potká anglického hraběte....pohádka pretkaná zločincami a obchodn8kmi s bílym masem.Až príliš konzervativným tátom,násilnickým snoubencem.
Pohádka pre dospelé ženy,ktoré vedia že smútok sa halí v rôzny háv a zachrániť ťa môže často práve láska
Oddechové príjemné čtení...

Monni
29.03.2020 4 z 5

Musím říct, že po sérii padesát odstínů, jsem od této knihy neměla moc velká očekávání. Každopádně se mi kniha líbila, jelikož jsem věděla, že autorka se vyžívá v myšlenkových pochodech postav, tak mi to nepřišlo tak hrozné. Naštěstí se tady nekonala žádná vnitřní bohyně odpočívající s knížkou na lenošcde, která si posunuje brýle na hlavě (50 odstínů) to bylo naprosto příšerné :D. Takže samozřejmně jsou i lepší romanťárny, ale tohle nebylo špatné. Klidně bych si přečetla i pokračování. Dala bych 3,5-4

verunka-dol0620
26.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je to oddechove čtení. Knihy od této autorky se mi krásně čtou. Vždy mě to odvede do "jiného světa " . Já osobně jsem spokojená. Doufám, že ve psaní bude pokračovat.

LeeSungji
24.03.2020

První jsem si myslela, že to bude fakt slátanina a nebude se to dát číst. Tahle tematika se mi líbí, ale trošku mi vadilo, že člověk už od začátku věděl, jak příběh dopadne. Prostě typická romanťárna. Nicméně příběh mě bavil a celkem mě to nutilo číst. Nicméně kniha "Bez rozloučení" se mi líbila mnohem víc a žánr je to stejný. . Neurazi, jen je tam velká ta predvidatelnost. Ale 'postelove sceny' jsem si celkem uzivala.

Alieen
18.03.2020 1 z 5

Za mě zklamání, ale knihu jsem přečetla. Jsem jen ráda, že jsem měla knihu vypůjčenou a nekupovala ji..

Kešu1981
10.03.2020 odpad!

Na prvních 20 stránkách mě autorka, podrobně, provede sexuálním životem mylorda, načež se u něj v kuchyni objeví albánská uklízečka a voala... Popelka je proti ní vlažnej čajík

ivka67
09.03.2020 2 z 5

Taková pohádka pro dospělé.

biairicia
06.03.2020 1 z 5

E.L.James prostě není můj šálek. Knížka je celkem čtivá, to jo. Ale je to nehorázné klišé. Tak jak jsem u odstínů nemohla vystát tančící bohyni, tak tady jsem nedávala ty průpovídky, psané kurzívou (ó bóže, ó bóže, ó bóže). To se fakt nedalo. Ten příběh byl takový laciný, předvídatelný, ulisný. Věty typu, hlaď mi ho a dotýkej se mě krásko, to fakt ne :D

nikol140988
06.03.2020

Srovnávat knihu s Padesáti odstínů si myslím, že je blbost. Já jsem se na Knihu těšila a netěšila jsem se zbytečně. to že se milord zamiluje do své uklízečky je krásné. Zachrání ji před nechutnými prasaty, kteří by jí prodávali jako kus masa a sami znásilňovaly.Pro mě to byl velmi napínaví příběh. Škoda, že není další díl.