Smrtelný strach

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Psychothriller z amerického Jihu sleduje pátrání po sériovém vrahovi, vyhledávajícím své oběti pomocí počítačové techniky. Z televizního vysílání se operátor počítačového serveru Eros, určeného zájemcům o sex, dozvídá o zavraždění jedné z klientek. Spojí se s policií v New Orleansu, neboť se obává o život dalších žen, a policie jeho podezření potvrdí.Šest žen bylo na různých místech USA zabito, a jejich těla byla zvláštním způsobem znetvořena. Hrdina i jeho přítel z New Yorku, hlavní operátor Erosu, jsou považováni za hlavní podezřelé, neboť měli přístup k databázi obětí. Když pokus soudního psychiatra vystopovat pachatele na síti prostřednictvím fiktivní ženy skončí tragédií, použijí oba přátelé stejnou metodu, ale jejich úsilí je naštěstí korunováno úspěchem. Podaří se jim navázat kontakt s vrahem a postupně odhalit jeho pravou totožnost i zločinné záměry....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22327/big_mississipi-smrtelny-strach-17b-22327.jpg 4.529
Série:

Mississipi 1.


Žánr:
Literatura světová, Horory

Vydáno: , Talpress
Originální název:

Mortal fear, 1997


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Smrtelný strach

AlenaF
21.05.2019

Je to moje třetí kniha od tohoto autora. Skvělé čtení, napínavé.

DickBach
13.11.2016

Luxusní počtení. Napětí a mrazení po zádech od začátku do konce. Droboučká výtka vůči přílišné nedbalosti páce FBI, zde bych uvítala poněkud lepší propracovanost, nicméně je to jen drobnost. Skvělá práce, děkuji.


Tygřička
18.04.2015

Spíš než na horor to vidím na thriller a to sakra dobrý...

kneslova
13.10.2014

K této knize jsem se dostala náhodou, a přes její rozsáhlost je hodně dobrá, byla napínavá už od začátku a během děje se napětí nevytratilo, ano, líbila se mi , dokonce tak, že dávám 5 hvězdiček. Výborná detektivka !

guru
01.08.2014

Prepracovaná kniha po všetkých stránkach.
Nechýba napätie, páchateľ je prakticky neodhaliteľný až do momentu prezradenia.
Osobne ma príjemne prekvapilo aj zahrnutie úlomkov na počítačovú tematiku a vízie do budúcnosti medicíny.