Míša Kulička v rodném lese

Veselá dobrodružství medvídka Míši s přiloženým CD, na kterém je celá pohádka namluvena Janou Synkovou a Jiřím Lábusem a interativního průvodce knihou, kde si děti na počítači podle knihy doplňují obrázky, které se nakonec rozhýbou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427399/misa-kulicka-v-rodnem-leseUMeIBH-t6H-.jpg 4.646
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Studio Trnka

Kniha Míša Kulička v rodném lese

jasmína

Krásná kniha, přiběh i ilustrace mého oblíbeného malíře, čteno pětileté dceři.

A byla to snad první kniha, kdy chtěla druhý den číst, co předešlý večer zaspala, a jsem za to moc ráda..

Taralcielle

Klasika z dětství, četla jsem si s babičkou a později sama, rozhodně víckrát :)

Avinea

Knížka se mi líbila i televizní zpracování. Jen jsem si z dětství odnesla určité trauma - když Vasil přiskřípne Barboře tlapky do té klády. Příběh jsem pak viděla po mnoha letech v dospělosti a ta scéna je velice kratičká a vše dopadne dobře... Ale dětské vnímání je zkrátka jiné. Nyní jsem knížku četla svému dítěti. Příběh je vcelku pěkný (i když asi medvědi nebudou šťastnější v cirkusu než v lese), ale na čtení menším dětem není příliš vhodný kvůli tomu, že jsou v něm dlouhé pasáže bez přímé řeči nebo zvuků, které by čtení mohlo ozvláštnit.

Hani77

Míšu Kuličku nám četla paní vychovatelka v 1.třídě v družině. Podruhé jsem ji četla dcerám před spaním,ale to už mě moc nenadchla-a dcery taky ne. Ty 4* jsou za mé dojmy z dětství ☺.

lifeoptimist
25.12.2018

V dětství jsem četla snad......ani nevím, moje srdcovka :-)

surikata246
28.10.2018

Zamilovaná knížka mého dětství o kterou jsme se prali se sourozenci kdo si ji bude prohlížet první a trápili rodinu ať nám z ní pořád čtou. Bratr vymyslel,že by jsme doma měli mít medvídka,ale bohužel s tímto nápadem neuspěl k našemu smutku.

Efča59
06.10.2018

Když jsme u mých rodičů (často ????) vytahuji pro čtení před spaním knížky z mojí dětské knihovničky. Včera jsme dočetly Míšu Kuličku v rodném lese. Pamatuji se, že to byla nejoblíbenější kniha mého bráchy a mamka nám ji musela číst pořád dokola. Asi nikdy nebude patřit mezi moje oblíbence, protože postava Vasila mě děsně štve ????, ale jinak jsou ilustrace na tu dobu moc pěkné, v příběhu lze najít poučení a je to taková milá pohádka.

JancaMia
13.09.2018