Míša Kulička v rodném lese

Prožijte velké dobrodružství s medvídkem jménem Kulička ...

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17159/misa-kulicka-v-rodnem-lese-17159.jpg 4.655

Míša Kulička 1.

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Kniha Míša Kulička v rodném lese

Majkler
05.10.2020

(+ SPOILER) Existencialistická pohádka protknutá utrpením. Míša Kulička se dostává z problému do problému, jeho maminka neustále žije pod hrozbou, že z ní bude kožešina a Vasil žije nuzným a osamělým životem, navíc mu medvědi berou oves a přišel i o svůj jediný talíř.

Worbitka89
29.05.2020

Jedno slovo stačí: dětství.... :-)

jasmína
28.09.2019

Krásná kniha, přiběh i ilustrace mého oblíbeného malíře, čteno pětileté dceři.

A byla to snad první kniha, kdy chtěla druhý den číst, co předešlý večer zaspala, a jsem za to moc ráda..

Taralcielle
04.09.2019

Klasika z dětství, četla jsem si s babičkou a později sama, rozhodně víckrát :)

Avinea
31.08.2019

Knížka se mi líbila i televizní zpracování. Jen jsem si z dětství odnesla určité trauma - když Vasil přiskřípne Barboře tlapky do té klády. Příběh jsem pak viděla po mnoha letech v dospělosti a ta scéna je velice kratičká a vše dopadne dobře... Ale dětské vnímání je zkrátka jiné. Nyní jsem knížku četla svému dítěti. Příběh je vcelku pěkný (i když asi medvědi nebudou šťastnější v cirkusu než v lese), ale na čtení menším dětem není příliš vhodný kvůli tomu, že jsou v něm dlouhé pasáže bez přímé řeči nebo zvuků, které by čtení mohlo ozvláštnit.

Hani77
13.01.2019

Míšu Kuličku nám četla paní vychovatelka v 1.třídě v družině. Podruhé jsem ji četla dcerám před spaním,ale to už mě moc nenadchla-a dcery taky ne. Ty 4* jsou za mé dojmy z dětství ☺.

lifeoptimist
25.12.2018

V dětství jsem četla snad......ani nevím, moje srdcovka :-)

surikata246
28.10.2018

Zamilovaná knížka mého dětství o kterou jsme se prali se sourozenci kdo si ji bude prohlížet první a trápili rodinu ať nám z ní pořád čtou. Bratr vymyslel,že by jsme doma měli mít medvídka,ale bohužel s tímto nápadem neuspěl k našemu smutku.