Miroslav Kalousek a 20 let jeho úřednických a politických her

Kapitoly sledují dvacetileté působení Miroslava Kalouska ve vysokých funkcích české státní správy a politiky. Tento text představuje stručnou verzi rozsáhlejšího materiálu. Zpráva shrnuje pozoruhodné dvacetileté působení Miroslava Kalouska ve vysokých úřednických a politických funkcích státní správy České republiky. Prázdninové čtení Nadačního fondu proti korupci 2014....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279268/big_miroslav-kalousek-a-20-let-jeho-ure-8sO-279268.jpg 44

Kniha Miroslav Kalousek a 20 let jeho úřednických a politických her

Arcane

Po přečtení této knihy, kterou Nadační fond proti korupci distribuoval zdarma, jsem nabyl dojmu, že Kalousek je jeden z nevětších korupčníků polistopadových dějin. Kam se na něj hrabe, úředně potvrzený gauner, Bakala.

iva23
29.01.2020

Nebavilo, jedna kauza za druhou, všechny k pláči. Ale je dobře, že takové knížky vycházejí, děkuji za ně, své místo na trhu mají a určitě si najdou čtenáře.

ojakub
15.01.2016

Rozbor Kalouskovy kariéry v politice za posledních 20 let je postavený na veřejně dostupných zdrojích. Přehledně sepsáno. Zajímavé informace i základní vysvětlení důležitých kauz.

Boss Babiš
Boss Babiš