Miranda a dům stínů

Miranda a dům stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376578/bmid_miranda-a-dum-stinu-Dh5-376578.jpg 3 1 1

Mirandě Matthewsové se s děsivou pravidelností vrací noční můra – nalezne své rodiče i bratra mrtvé, jako by se stali obětí nějaké příšery... Jedné noci se vydá prozkoumat tajemný dům – když ji strach z nalezené rakve i šeptajícího hlasu vyženou ven, narazí na Jonathana Sipese, majitele domu. Kolem tohoto muže, do něhož se bezhlavě zamiluje, se však vznáší více než jedna záhada. A Miranda se je navzdory svému strachu rozhodne odhalit...... celý text

Aghatte
22.03.2023 3 z 5

Dílko jsem v noci přečetla, bála jsem se a čekala, co z toho vyleze.
Mínusem byl šílený překlad, kdy některé krkolomné věty a a opakující se slovní spojení působily komicky a rušily tak napětí.
Půjčovat si kazety od lidí z vyšších vrstev ( myšleno bohatší kamarádky ve škole ), a podobné šplechty. Také příliš často měla hlavní hrdinka buď husí kůži po těle nebo motýlky v bříšku :-))
Ale jinak docela povedený románek. Mám vydání Půlnoční román, ty Šlechtické romance se k tomu vůbec nehodí, ani názvem ani obálkou.

Autorovy knížky

1997  60%Miranda a dům stínů

Kniha Miranda a dům stínů je v