#pratelstvi, #laska, #rok zivota

#pratelstvi, #laska, #rok zivota https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422693/bmid_mira-o9g-422693.jpg 4 41 7

Mira série

Jeden rok života malé teenagerky ve vtipném komiksu. Co si Mira počne? Její nejlepší kamarádka Naja založila s novou spolužačkou Beátou klub pro zamilované. Jenže Mira nikoho nemiluje, takže ji mezi sebe nechtějí vzít! Je zajímavé, že Miřina maminka každou chvíli přivede domů nějaký objev – a Mira má s jedním zamilováním tolik starostí! A ještě ke všemu jí doma nechtějí dovolit založit si Instagram! A ona se přitom tolik touží stát slavnou módní a knižní blogerkou... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Mira #venner #forelsket #etårimitliv , 2017

Štěpinambura
11.10.2022 5 z 5

Vtipný a skvělý komix!

Lka
04.08.2022 5 z 5

Komiks určený náctiletým, ale i mě se líbil. Krásné ilustrace.

SonaH
26.05.2022 5 z 5

Dceři (8) se komiks moc líbil, tak jsem si ho přečetla taky a opravdu skvělé pro holky jejího věku. Moderní, nápadité, v závěru jsou i tipy na kreslení, recept na muffiny.. Druhý díl je stejně dobrý. Navíc se mi líbilo zpracování toho, jak Mira žije sama s maminkou a má své holčičí starosti, včetně touhy se setkat s tátou.

Báryčtení
08.01.2022 5 z 5

Náhodně jsem si půjčila s dětmi v knihovně a do knihy se úplně zamilovala. Boží to je!

blackoutzuzi
07.06.2021 5 z 5

Boží komiks pro mládež! Velmi moderní, dokonale reflektuje současnou dobu, je vtipný, milý a vizuálně přitažlivý :) Za mě dostává plný počet bodů, tohle je přesně komiks, který má potenciál zaujmout všechny mladé slečny.

lucie3725
31.08.2020 5 z 5

Mira mě baví moc. Nejvíc instagramové pasáže :-) Je současná, vtipná, poutavá. Pět hvězdiček.

čika
25.11.2019 5 z 5

Mozno neobjavna, klasicka teen tema zo sucasnosti, mna bavila velmi, aj kresba.

pro děti od 9 let

2019  88%#pratelstvi, #laska, #rok zivota