Minutový manažer

Minutový manažer https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10572/minutovy-manazer-10572.jpg 4 62 7

Tato kniha Vám pomůže stát se dobrým manažerem. Manažerem, který je výkonný, má rád lidi a lidi zato mají rádi jeho. Řídit lidi je nejtěžší věc na světe, ale s touto knihou to hravě zvládnete. Kromě toho stále musíme byt manažerem či jste v práci, doma nebo ve vašem okoli. Je to tak jednoduché až je to zarážející.

Davidoff21
09.04.2023 5 z 5

Zase přečteno a zase jsem si z toho vzal. ;-)

DK_Ronie
28.09.2021 1 z 5

Ja nevim, ale me to fakt nechytlo. I kdyz je kniha velmi kratka a da se precist snad za hodinu, stejne jsem od pulky preskakoval.

Prijde mi to hrozne vyumelkovane a ucelove. Par dobrych myslenek, ale zadne novoty, ktere by clovek nenasel jinde. A zaroven ne tak prirozene jako jine knihy.

Davidoff21
21.05.2020 5 z 5

Rozhodně jde o skvělí materiál. Je to vlastně takový čtiví manuál. Dobrý příběh ve kterém se vše učíte. Tato knížka se čte vícekrát dle životní potřeby. Rozhodně doporučuji vlastnit a vracet se k ní.

Affares
19.09.2018 4 z 5

Jak bych tohle shrnul? Stručné, jasné, předatelné, použitelné... A to je super! Myšlenky jsou zasazeny do příběhu a díky tomu se s nimi čtenář výborně ztotožní, není to jen forma pravidel a pouček. Za mne na to jak je kniha malá, má co předat. Takže když si přečtete, určitě to nebude na škodu, a možná se k ní budete i vracet ;-)

3DD!3
17.02.2017 4 z 5

Čtivé. Pěkné popsání manažerských metod v příběhu o zvědavém šťourovi a mistrovi svého oboru. Nelze aplikovat ve všech případech reálného života, ale určitě jde o dobrý podklad, kterým by se moderní management měl snažit řídit.

petra4080
24.02.2016 3 z 5

Dobrý nápad pro hospodaření s časem. Díky formě se velmi dobře čte.

ladyba
03.07.2015 4 z 5

Tuhle knížečku přečtete jedním dechcem. Vydá spíš na kapitolu jedné knížky než knížku samotnou, ale je velmi poučná.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Autoři knihy