Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který chce být stylistou!

Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který chce být stylistou! https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408131/bmid_ja-slizoun-US9-408131.jpg 5 8 4

Minecraft - Monster řada série

Není snadné najít svou cestu, když jste jen zelená kostka slizu. Ale Slibertius, všemi zvaný Bert, má svůj cíl naprosto jasný: Chce se stát stylistou. A to nejlepším v celém světě Minecraftu. Jenže obléct kostku, která nemá ruce ani nohy, není vůbec jednoduché... Na své cestě za vysněným povoláním se setká s nebezpečnými pavouky, pustí se do obchodování s čarodějnicí a bude čelit svým největším nepřátelům, hráčům Minecraftu. I obyčejný slizoun může zažít spoustu dobrodružství. Vydejte se na dobrodružnou cestu za taji světa módy v napínavém deníku té nejmenší krychle v celém Minecraftu.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Moi, le slime , 2018

šárofka
23.03.2023 5 z 5

Úžasná kniha! Obrázky jsou pěkné a kniha je velmi zajímavá a zábavná. Určitě doporučuji na čtení. (:

dájavídek
10.03.2023 5 z 5

Výborná kniha za mně! Výborné dobrodružství slizouna!

kralicekP.
20.06.2022 4 z 5

Kostka Sliberrus se chce stát módním návrhářem. Proto sbírá vlnu a různé jiné látky. Potřebuje lektvar síly, aby se mu kostým nerozpadl. Nakonec se mu to povede a kostým je na světě.

StarPopcorn
13.07.2020 2 z 5

Může mi někdo vysvětlit, jak kostka slizu dokáže porazit hráče s mečem a výzbrojí?
Podobné nelogičnosti mě přímo štvaly. Viz. - 6 hráčů se bojí 1 kostky slizu, kostka slizu si dokáže na udělat kostým atd.
Myslím si, že člověk, který to psal ani nehrál Minecraft. Ale když se nebudete zamýšlet nad těmito věcmi, tak vám z toho vzejde oddechovka na jeden večer, což mě nevadí. Celkově:
-Neřídí se předlohou
-klišé příběh
+rychle přečteno
+dobré ilustrace

Books Kid
francouzská
2019  90%Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který chce být stylistou!
2019  82%Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět!
2019  90%Já, plížil: Mervyn, plížil, který žije explozemi!
2019  90%Já, zombie: Bern, zombie, která chce dobýt svět!

Kniha Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který chce být stylistou! je v