Mína a Bubu

Mína a Bubu https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499083/bmid_mina-a-bubu-U0z-499083.jpg 4 6 3

Opravdové první čtení – knížka, kterou si začínající čtenáři zvládnou přečíst sami. Krátké příběhy dvou koček Míny a Bubu mají písmo, které děti znají, spoustu milých ilustrací, jednoduchá slova a přívětivý rozsah. Dílčí čtenářské úspěchy tak děti motivují do dalšího čtení. Brzy si budou moct říct: Hurá, už zvládnu přečíst celou knížku!... celý text

Bonda
20.11.2023

Kniha, která se dá přečíst, i když dítě ještě luští slovo za slovem. Pro naši šestiletou předškolačku to bylo tak akorát. Trochu si stěžovala, že se v příbězích nic neděje, ale po dočtení měla radost z úspěchu. Mně se líbily decentní ilustrace.

simca9342
13.04.2023 5 z 5

Krátké příběhy o dvou chlupatých lovkyň myší, každá jiné barvy, ale spolu tvoří nerozlučnou dvojku.
Mina a Bubu, černá a bílá, dobro a zlo :)
Díky srozumitelným větám a nenáročnosti příběhů jsou tak předškoláci schopni přečíst si svou první knihu sami.

Ardno1416
03.01.2023 5 z 5

Krásná knížka pro úplně první čtení. Textu je málo, takže čtení malému čtenáři hezky odsýpá, ilustrace jsou vkusné. Knížka se líbila jak dětem, tak nám, dospělým.

pro začínající čtenáře

Autorovy knížky