Miminko

Miminko https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197553/miminko-WOT-197553.jpg 5 2 2

Malý kluk bude mít sourozence. Pro předškolní děti. Jednoduchý příběh vysvětluje dětem, jak se mají chovat k nejmenším sourozencům a v čem mohou pomoci rodičům.

Zlatinka.Emilly
14.06.2020 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU: Tuhle knížečku jsem si přinesla z dětství, vlastně se se mnou neustále stěhovala a dnes jsem měla možnost přečíst ji své čtyřleté vnučce. Škoda jen, že jsem knížečku nezaregistrovala před dvěma a půl lety, kdy se Rebečce narodil bráška a ona to nedokázala vstřebat. Odnesla to tehdy vysokými teplotami a zvracením. Dnes už brášku miluje a knížečka se jí moc a moc líbila. I mě :)

hrdlickova_61
29.03.2019 5 z 5

Miminko jsem četla jako malá s velkým zaujetím. Líbily se mi i obrázky. Zapamatovala jsem si jméno autorky Anny Malinské, kterou jsem znala i z knížky Náš Adámek. Po letech mi moje děti knížku Miminko sehnaly jako dárek a udělaly mi tím velkou radost. A když jsem pak četla Miminko znovu, zjistila jsem navíc ještě to, že obrázky namalovala Květa Pacovská - dnes slavná ilustrátorka, ale tehdy teprve začínající. Těším se, až budeme Miminko i Našeho Adámka číst s vnoučaty.

Anna Malinská
česká, 1919