Milunky a kreténi

Milunky a kreténi https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57855/milunky-a-kreteni-57855.jpg 3 21 6

21letá studentka nemá kluka a cítí se sama. Co všechno musí udělat proto, aby byla zase šťastná?

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Víkend

Milunky a kreténi

JancaMia
14.01.2023 2 z 5

Uspěchané, kostrbaté.

Anmara
21.10.2022 2 z 5

Přiznávám, že mi knížka zrovna moc nesedla (ale asi jsem zmlsaná dívčími romány mého mládí). Díky té spoustě stručných dialogů se mi nečetla zrovna dobře - přišlo mi to takové trhané, kostrbaté. Ale na druhou stranu se v tom dobře odráželo tempo a chaos Johanina života, její snaha o "chycení štěstí" a s tím související pády, které mnoho dívek a žen ve svém životě také poznalo.

*-*Kleny*-*
04.05.2021 3 z 5

Kniha zdánlivě o ničem. Tak se alespoň jeví těch několik stran v první části. Jako kdyby někdo vytrhl část stran z deníku vysokoškolačky a dal je do knihy. Ale přece jenom, když opravdu pozorně čtete, kniha vám dá celkem důležité poselství. A sice to, že lidské vztahy jsou to nejsložitější, ale zároveň nejdůležitější pro život. A že i před člověkem, jemuž bezmezně důvěřujeme, a o němž víme, že nás nikdy neopustí, bychom si měli ochránit to něco v sobě, co považujeme za důležité, protože ani ten nejdůvěrnější vztah nemusí pokračovat navždy.
Jinak kniha velmi rychle pokračuje kupředu. Je rozčleněna do odstavců, které se nezdržují popisem situace, lidí, či prostoru, ale vždy to všechno tak nějak pochopíte. Je vystavěná spíše na pocitech.
Přišlo mi, že se autorka prostě jen potřebovala vypsat ze své, vztahově komplikované, životní etapy, a pak to mimochodem i vydala. Nicméně zajímavý nápad na zaznamenávání minulosti, asi to také zkusím.

1v8na
29.08.2014 1 z 5

prostě NUDA!

johisa
04.04.2012 4 z 5

Super!!!!!Kniha se mi dobře četla, a též protože se jmenuju taky Johana :DDDD

Tuffy
08.08.2011 3 z 5

Jediné plus, které vidím na této knížce je to, že se rychla četla. Jinak mě děj moc nezaujal, ale asi už na to nemám věk...

2003  50%Milunky a kreténi
2005  29%Inženýrky v oběhu

Kniha Milunky a kreténi je v