Miluji tě, vole!

Miluji tě, vole! https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30750/miluji-te-vole-30750.jpg 3 34 8

Spisovatel Stanislav Rudolf se v životě setkává s nejrůznějšími lidmi, s mimořádnými osobnostmi i s nenápadnými, obyčejnými bytostmi. K jeho autorským přednostem patří schopnost odhalit lidské charakterové rysy, krásu, vtipnost i zajímavé životní osudy. Čekají vás i v této nové knížce. A brzy také rozluštíte hádanku, proč autor pro ni zvolil tak provokativní název.... celý text

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Erika

maryzka
10.06.2022 4 z 5

Sice jsem nechápala název knihy, ale jak spisovatel je zafixován psaním knihy pro mládež, tak mě tato kniha spíš připomínala jako rozloučení se světem , který znal a okolo současného světa pomalu, ale opatrně našlapoval. Povídky byli k smíchu, dokonce tam byla tzv.. Moderna" jak by přitakali lidi, kteří by současnému světu nerozuměli( parodie knihy Ignata Hermana nebo pohádka o Popelce)

guardian
13.03.2022

K panu Rudolfovi chovám hlubokou úctu, ale bohužel musím konstatovat, že tato kniha mi moc nesedla. V kontextu požadavků na současnou tvorbu jsou povídky příliš obyčejné, občas tematicky chaotické, někdy mi připadají i jaksi prázdné, bez nějakého hlubšího sdělení (což od knihy vyžaduji). Ačkoliv jde o krátké a veselé povídky, několikrát jsem se chytla, že vlastně ani moc nevnímám obsah. A to není bohužel dobré znamení. Nedočetla jsem.

medlovice
11.02.2020 4 z 5

Knížka plná fejetonů, mini příběhů. Hodně veselých , na téma láska a taky potvrzení že láska kvete v každém věku. Do vlaku, do čekárny, na ukrácení dlouhé chvíle jsou tyto laskavé a humorné příběhy moc vhodné.

lucmat
27.12.2018 5 z 5

Kniha v rámci výzvy, p. Rudolf žil a stále žije přímo v mém městě :) Kniha dobrá, ale vysloveně už mě nezaujalo tak jako kdysi...holt už nejsem to mládě puberťácké :D

MonisPop
26.05.2013 4 z 5

Občas nudné, ale i skvělé.

mysterygirl
08.03.2013 1 z 5

Ani jsem to nedočetla, nic moc..Nevím, jestli to je tím, že stárnu, nebo že stárne St.Rudolf, přitom kdysi mi přišly jeho dívčí románky úžasný..

kika 13
27.01.2013 3 z 5

Klasický románek od tohoto autora.

LiLinka
18.07.2012 2 z 5

Podle názvu knihy jsem čekala obvyklý dívčí románek, ale pan Rudolf překvapil... jen nedokážu popsat, jestli příjemně či nikoli.

Kniha Miluji tě, vole! je v