Miluji tě, nenávidím tě

Miluji tě, nenávidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/bmid_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3 537 111

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You , 2017

czokies
15.02.2019 3 z 5

3,5*
Evie a Carter jsou tak sympaticti hrdinove! Vtipni, uspesni, chytri, zadni ufnukanci a resitele kravin. Jejich pribeh neni jen romantika, ale dozvidame se i o sexistickem nadrizenem Bradovi, ktery hani vsechnu Eviinu praci a uspechy. I kdyz romanticka linka je predpovidatelna, byla jsem docela zvedava jak to dopadne s pracovnim mistem a proc je Brad kreten.
Erotickych scen je v tehle knizce pomálu, vyrazneji mene nez v jinych knizkach od Christiny Lauren. Je to prijemne oddechove cteni, vtipne a hrdiny si oblibite, avsak kdyz si Evie a Carter zacnou delat drobne naschvaly, pusobi to na me jak story ze stredni.

Market = )
07.02.2019 4 z 5

Tak to bylo lepší než jsem čekala (jak podle popisu, tak podle některých předchozích zkušeností s autorkami) :-). Dost tomu pomohlo, že se nejednalo o mizerný překlad. Vyhovovaly mi prostředí i postavy a asi nebylo nic, co by mě nějak rozčilovalo. Za mě o dost lepší než série "Božský" a přijde mi, jako by autorky "literárně vyrostly", jestli se to dá tak napsat :-). Ale jsou to samozřejmě **** v rámci žánru, nečekejte žádný literární skvost.

adrianna0305
29.01.2019 1 z 5

Tahle kniha se už přiblížila hranici odpadu, jen z nostalgie k božské sérii jsem se slitovala. Autorky jsou literárně vyprchlé jak slépečky v zimě a už by si měly dát chvíli pohov, než je napadne něco více záživného.

Kekik
28.01.2019 4 z 5

Během čtení jsem si několikrát říkala, proč má tato kniha tak nízké hodnocení. Vždyť je to super oddychovka. Vtipná, čtivá, zajímavá. Tentokrát se v knize skutečně něco děje. Není to jen o postelových scénách a stížností hl. hrdinů, kterak mají hodně práce a málo času, abychom je následně v práci po celou knihu nezastihli, jelikož jsou stále zaneprázdněni sexuálními hrátky, popřípadě v baru s drinkem v ruce. Možná proto se ostatním čtenářům tolik nelíbí. Není to typická Laurenová. Tady hlavní hrdinové naopak vážně hodně pracují. Soutěžení v práci velmi chválím. Oživilo to příběh. Sice se chvilku autorky nechaly unést až moc velkou fantazií (pubertální naschvály), ale boj o jedno pracovní místo ve firmě vs láska dobře vystihly.
I když jsem to ještě u žádné jejich knihy nenapsala (aspoň myslím), tak tentokrát tedy musím zmínit, že název knihy je vážně hodně laciný. Asi nejhorší ze všech. Já ji proto nazývám Evie a Carter. To zní o mnoho lépe.
Za mě velmi povedená kniha.

Lenka.Vílka
22.01.2019 1 z 5

("I keep swinging with those moods, I keep crawling back to you, I know now that love is blind, Because you put that veil over my eyes, I'm addicted to your touch, You tear me down to build me up, I’m a sucker for this game, But it’s all I want to play." ... Love Hate Relationship - Trapt)

Asi bych začala jednou důležitou věcí. Přestože ráda píšu komentáře ke špatným knihám, tohle není tenhle případ. Knihu jsem si nepůjčila, abych mohla napsat něco hnusného. Protože já mám Božskou sérii ráda. V žánru řadím mezi to lepší. Wild Season už tak dobré nebylo. Částečně kvůli špatnému překladu a částečně kvůli ději některých kousků. Ano, jakmile se tam autorky snažili dát nějaký děj, byly nedostatky jejich tvorby ještě viditelnější. Řekla jsem si, že tedy od nich zkusím tuhle knihu, přestože tenhle kousek má vážně špatné hodnocení a negativní komentáře. Ano, ta kniha je fakt špatná.

Nesedlo mi prostředí, kde se kniha odehrává. Což je očividně vina autorek, ne moje, že prostředí nemusím. Ono jak v jejich knihách věčně šustí listí o chodník, tak je to "tlachání kolem" jako doplněk. Jenže zde se holky autorské pokusily o něco jako děj, tlachání a něco co působí víc jako klasický román pro ženy, než erotický román pro ženy, a nějak si moc ukously.

Asi to mělo být vtipné. "Dělejme si naschvály, dokud to jeden nevzdá a na konci se uvidí jakou variantu zakončení nám autorky vyberou." Ale nebylo to vtipné. Nesmála jsem se. Bohužel kniha nemá žádný přínos. Ani v rámci obyčejného odreagování. Není to ani nijak zvlášť originální. Autorky prý knihu psaly dlouho. Buď měly déle, aby z toho něco bylo. Nebo měly ten word přesunout do koše.

Dost mě znervózňoval výběr písma, kvůli kterému tečky na konci vět vypadaly jako křížky. To se nepovedlo. Ale jsem ráda, že tentokrát slečna předkladatelka Oakland zůstala doma. Za to Jotě velké dík.

Mišule_11
15.01.2019 4 z 5

Zajímavý nápad na děj má tato autorka pořád..! :) Výjimkou nebyla ani tato její novinka, kterou jsem si chtěla přečíst už od začátku..oddechová a příjemně čtivá knížka se soutěživostí v práci, které vyvrcholí až láskou..:)

Kiwicatko
12.01.2019 1 z 5

Tak tohle opravdu nebylo nic dobreho :(
Narazky, ktere odkazuji na buhvi co...rozhodne teda ne na to, co bylo v knizce.
Chvilema mate tendence preskakovat jen aby se uz sakrys nekam ten “dej” posunul.
Nacrtnuto spoustu dalsich linek a prd z toho.
Zaver v podstate zadny.

Davam jednu hvezdicku jen za to, jak byl Carter zavisej na kofeinu a co to s nim udelalo, kdyz ho nemel. To jedine se v knizce fakt povedlo.

barborelka
17.12.2018 2 z 5

poprvé jsem byla s knihou od autorek zklamaná...místy jsem až přeskakovala :-/

havrmoni
11.12.2018 3 z 5

Začnu tím, že nákup další knihy už si budu hodně rozmýšlet. Zbytečně zdlouhavé a nudné stránky o ničem. Ten zbytek, který bych dost osekala, byl celkem ke čtení, proto 3*. Nápad nebyl špatný a ta soutěživost i přitažlivost, vděčné a časté téma knih. Někdo tu psal, že tomu chybí jiskra a já musím naprosto souhlasit.

klara.spicakova
04.12.2018 1 z 5

A každou další knihou mám pocit, že jde kvalita dolů. Tuhle knihu jsem nebyla schopná ani dočíst.

alzbeta4340
02.12.2018 2 z 5

Zápletka stokrát jinde použitá, ona a on bojují o jedno vysněné pracovní místo v atmosféře milostného dusna. Budiž, v červené knihovně nečekám nutně originalitu. Ale u takto schopných a známých autorek bych ocenila více vtipu, více děje nebo prostě více čehokoliv. Fádní čtení.

smartasan
30.10.2018 2 z 5

Docela zbytečná knížka... bohužel.

AnetHol
28.10.2018 2 z 5

Určitě nejslabší kniha od těchto autorek :( Bohužel, knížka mě hodně zklamala

Cometka
22.10.2018 1 z 5

Horší knížku jsem od autorky nečetla. Přijde mi, že tam chybí celé odstavce a že děj postrádá smysl. A prostředí? Radši nemluvit. Ani vtipné dialogy už to nezachrání.

Monni
15.10.2018 3 z 5

Super oddechovka. Akorát konec se mi zdá trochu uspěchaný, ale jinak super romanťácká knížka :)

veronikacerna
14.10.2018 3 z 5

Jde o oddychovou knihu. Zdala se mi nejslabsi, kterou jsem od autorek cetla... ostatni byly nezapomenutelne... ale teto chybela "jiskra"

Jolča1
23.09.2018

Pro mě super knížka :-)

smaille
21.09.2018 3 z 5

Nápad to rozhodně špatný nebyl, i se příběh dobře četl, ale mám ALE. Rozhodně bych uvítala více podrobností ze soukromí, čekala jsem, že se budou v jedné kapitole milovat, v druhé nenávidět a bude to jako na kolotoči, ale celá kniha byla jen z kanceláře, což mě moc nebavilo. Naschvály byly vtipné, ale prostě jsem čekala více pikantnější soukromý život.

LenRan
14.09.2018 1 z 5

Nuda. Strašně jsem se nudila a pak už stránky přeskakovala, až jsem to přestala číst. Nešlo to. Vůbec nechápu, že to někdo vydal.

Petra38
09.09.2018 4 z 5

joo bylo to dobry,jen se neda srovnavat se serii božský ale skvele se cetla :)