Miluji celý svět

Miluji celý svět https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48991/miluji-cely-svet-48991.jpg 4 37 7

Citlivě a s vtipem vylíčené neuvěřitelné příhody ze všech koutů světa. Netradiční próza světoznámého autora, který proslul svou originalitou.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Ich liebe die ganze Welt , 1983

Kulhajs
29.12.2018 2 z 5

Předchůdce Zlomku času (rozšířené o několik historek), stejné přiběhy. Kdybych to věděl, tak jsem nesháněl.

Pelly
03.11.2017 4 z 5

Otevřeně se přiznám, že od této knížky jsem mnoho nečekal. Dostal jsem se k ní víceméně náhodou a zpočátku jsem si říkal, zda ji mám vůbec číst a jestli to nebude zbytečná ztráta času. Měl jsem prostě pocit, že se jedná pouze o nějaký vykalkulovaný a silně komerční počin, těžící z obrovské popularity Dänikenových dřívějších bestsellerů, „záhadologických“ titulů z oblasti literatury faktu. Byl jsem však nakonec nesmírně mile překvapen atmosférou a místy rozhodně více než obstojnou literární úrovní těchto povídek. „Celý svět za 100 franků“ považuji dokonce za jeden z vůbec nejlepších a nejkouzelnějších textů na téma Vánoc, který jsem kdy četl.

Terva
04.06.2015 3 z 5

Příběhy, které Erich von Däniken zažil na svých cestách za poznáním. Lehce nadprůměrná kniha. Neobsahuje žádné fotografie.

pagac17
12.06.2014

Název knihy je charakteristický pro celý její obsah. Autor se mistrně zabývaval celým světem. Jak současným, tak i kosmickým. Musím opakovat znění na záložce knihy. Jsou to originálně a vtipně líčené neuvěřitelné příhody. které mu někdo vyprávěl, i historicky jemu vlastní, v nichž se záhadná minulost zrcadlí v dosud nepoznané budoucnosti. Nejsem schopen vyhodnotit, který z příběhů byl nejlepší nebo nejzajímavější. Proto mě nejvíce zaujal závěrečný příběh pod názvem Pozdrav z Moskvy. Dobře jsem se pobavil a dopořučuji ke čtení

Milena79
20.07.2013 5 z 5

Spousta záhadný i zábavných příběhů, které autor zažil na svých cestách téměř po celém světě.

Jack Bauer
21.04.2012 3 z 5

Netradičně pojatá kniha plná neuvěřitelných příhod, které autor sám prožil na cestách po objevování záhad. Některé jsou vtipné, jiné těžko uvěřitelné a některé typu „ jedna bába povídala" , proložené typicky „danikenovskými" sci-fi povídkami.

bai.Cerna
21.09.2011 3 z 5

Očekávala jsem "něco víc"...