Miluj svůj život

Miluj svůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79968/bmid_miluj-svuj-zivot-J9C-79968.jpg 4 831 168

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. Šesté české vydání.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika Zdraví
Vydáno: , Pragma

You Can Heal Your Life , 1984

Hubatá žába
24.10.2014

Toto by měla být povinná četba pro všechny:)

radus3723
04.09.2014 3 z 5

Myslím, že mi změnila život

Al.lio
31.08.2014 5 z 5

Kniha je taková kouzelná. Pomůže s jakýmkoliv problémem. Samozřejmě pokud jste momentálně šťastní, kniha vám bude připadat jako naprostá ztráta času. Jenže o tom to je. Právě taková slova v tom nejtěžším obdobím pomáhají nejvíce. Doporučuji proto všem, kteří mají nějaké ty nezahojené ranky a nebo už jenom nevědí, jak dál. Za mě rozhodně pět hvězdiček! :-)

ViKto0oRiA
17.08.2014 1 z 5

V ťažkom období mi táto kniha veeeeľmi pomohla vyrovnať sa s rozchodom. Preto nemôžem byť na ňu úplne zlá... Časom som sa však vyvinula a s tým aj môj záujem a pohľad na motivačnú literatúru vôbec. Dnes už vidím len new age plky, plky, plky... a meditácie. Nič pre mňa.

MiaVanAcid
21.05.2014 5 z 5

Povinná četba pro všechny .Louise je výtečná a já před ní smekám.

Ravabi
19.02.2014 4 z 5

Mám novější vydání, které je velmi barevné a příjemné na dotek i pohled a to mě na knize spolu s pozitivitou, která přímo prodýchává stránkami, nejvíce zaujalo.
Kniha se čte úplně sama a doporučuji zejména pesimistům a lidem s četnými nemocemi, aby si ji přečetli :)

Dominiqueduerre
09.02.2014 5 z 5

Opravdu výborná kniha. Na svět se teď dívám mnohem pozitivnějšíma očima.

ajinav82
09.01.2014 4 z 5

skvělá příručka

Skawin
08.01.2014 5 z 5

Tahle kniha, by se měla vyučovat jako předmět na středních školách všeho druhu.. Myslím, že mnozí by si svůj život jinak užili, kdyby věděli jak! Třeba ta doba jednou přijde, myslím, že na to brzy nastane ta správná doba. Doporučuji!

rfa
13.10.2013 5 z 5

Své zdraví a šťastný život máme jen ve svých rukách.

Ivaksa
04.10.2013 4 z 5

Tak za tohle se nestydím.Kniha začne člověku prostě rovnat věci v kebuli.Už jí mam v knihovně víc jak půl života a občas do ní nakouknu.Ale ve zlých časech je jako pohlazení.
Jediné co mě zaráží je skutečnost,že autorka sama není ani schopná se vyrovnat se stářím a prodělává nepřirozené plastiky.:-) V tomhle bych chtěla být tedy dál....

VerRyNDA
08.09.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem začala číst s pocitem zoufalé osoby, po pár stránkách jsem se začala měnit v uplně jinou osobu. Vyrovnaná, spokojená sama se sebou to je teď mé já.

misap
18.06.2013 5 z 5

Přidávám se k těm, pro které je tato kniha jejich osobní biblí. Díky myšlenkám a přístupu Louise Hay se mi podařilo vyřešit řadu problémů, vracím se k ní v komplikovaných okamžicích a vím, že vždy najdu něco, co mi v danou chvíli pomůže.

MajkitkaD
22.05.2013 5 z 5

Taková moje osobní bible. To, že jsem ji přečetla považuji za nejlepší věc, kterou jsem pro sebe mohla udělat, odstartovala řadu pozitivních změn v mém životě :) Mohu jedině doporučit.

čohynka
15.05.2013 4 z 5

Čtivá knížka, k zamyšlení... Určitě se k ní budu ráda vracet..

bytost
21.03.2013 5 z 5

U autorky jsem ovlivněna tím, že jsem si o jejím životě zjistila dost osobních informací a často si pouštím na netu rozhovory s ní.

Přesto, že se kniha může zdát velmi triviální, tak věřte, že aplikování afirmací nese své ovoce, to především u těch co jsou velmi uzavření a nepustí si lidi do svého srdce.

Knihu by měl číst ten, co se neumí vymanit z bludného kruhu sebetrýznivých myšlenek. Udělejte si pokus:- běžte k zrcadlu, podívejte se sobě do očí a velmi procítěně a s láskou se oslovte ,,miluji tě ......opravdu a hluboce tě miluji!,, co to s váma udělá? Budete se smát, plakat a nebo vám tak naskočí myšlenka, to je ale hloupost. Toto vše vypovídá o tom, jak si sami sebe vážíte. Když nemáte dobrý vztah k sobě a svému tělu, nemůžete ho mít ani ke svému okolí.

Moc se mi na Luise líbí jak v rozhovorech přiznává celoživotní práci na sobě a svých myšlenkách CITUJI: tato práce je jako když z cesty odklízíte velké balvany, pak kameny různé velikosti, a nakonec už tam zůstane jen štěrk a ten už jen zametete !!,, KONEC CITATU

No, není ta babča suprová? Je mým vzorem....

TerkaB
13.03.2013 2 z 5

Dobře se čte,opravdová práce na sobě samém je ale trochu o něčem jiném,zbavit se strachu, odpustit ,milovat sebe sama a přijmout sama sebe je docela těžká duchovní práce .Jen odříkáváním pozitivních afirmací , no nevím Každý si s knihy vezme své.

barcc85
03.02.2013 5 z 5

Moje malá forma bible :) - doporučuji byť jen k zamyšlení nad podstatou a přijímáním životních skutečností.

Klaudiana
02.01.2013 5 z 5

Možná se zdá hodně americká - tak to jste ještě nečetli The Secret, kde je viděno štěstí v tom, (trošku zjednodušeně) že máte nový skvělý bourák. K této knize mě přivedl stejnojmenný dokument. Nezáleží na tom, že to zní až přehnaně jednoduše. Tahle žena pomohla sama sobě dostat se z příšerných věcí a pomohla neskutečné hromadě lidí najít alespoň naději. A pomohla najít naději i mně. Nejsem na takové knížky. Knížky o duševním růstu a životním úspěchu, knížky o instantním návodu na štěstí, ale tohle je něco jiného. Možná to není stoprocentní lék na všechno, ale určitě nikomu neuškodí, když bude myslet byť jen o malinko pozitivněji.

kika 13
27.10.2012 3 z 5

Název je pěkný,čtení k přemýšlení a zíleží jen na nás co si s toho odneseme.