Miluj svůj život

Miluj svůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79968/bmid_miluj-svuj-zivot-J9C-79968.jpg 4 830 167

Klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo. Vysvětluje, že tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život. Šesté české vydání.... celý text

Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika , Zdraví

Skvělá kniha!

JosefHorák
JosefHorák
22.06.2017 5 z 5

Tato kniha příjde ve správný čas. A pak je velmi významná.

Maichalka
Maichalka
29.04.2017

děkuji za tu knihu :-) v počátcích mi hodně pomohla - sáhnu po ní i dnes, když si potřebuji cokoli připomenout

Doporučuji!

Ivetaa
Ivetaa
29.04.2017 5 z 5

Kniha je skvěle napsaná, hodně mi dala k zamyšlení se nad sebou.

Sabb
Sabb
20.04.2017

Úžasná knížka.:-)
Od doby, kdy jsem si ji přečetla se snažím myslet jen pozitivně. Doporučuji!!:-)

YA-girl
YA-girl
06.04.2017 5 z 5

Doporučuji!!! Úžasná kniha...

AbigailBC
AbigailBC
20.03.2017 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem si trochu zvykla na autorčin styl (dosud jsem četla spíše Doreen Virtue, kterou zbožňuju) a více jsem se do knihy dostala až ke konci, kdy začala přidávat trochu i příklady ze svého života. Do té doby mi to přišlo příliš... neosobní? Těžce se mi četla. Ale někomu určitě sedne lépe.

TheLamerek
TheLamerek
03.02.2017 3 z 5

Vážně užitečné čtení, které může ukázat cestu těm, kteří se cítí být ztraceni. Četla se skoro sama, ale důvodem mého nízkého hodnocení je až příliš velký důraz na duchovno a náboženství.

Marieta
Marieta
31.01.2017 3 z 5

Zajímavé čtení, které mě posunulo v žitově o krok dál....

Coucouha
Coucouha
28.12.2016 3 z 5

Hodně užitečná a moudrá kniha. Určitě se k ní budu vracet častěji.

Samsullka
Samsullka
06.11.2016 5 z 5

Kdo potřebuje změnu a chce se sebou něco udělat, určitě je tato kniha dobrou volbou.

Gwendelína
Gwendelína
12.10.2016 5 z 5

Miluj svůj život. A pokud tak činíš, proč mu děláš takové věci...? Po přečtení této knihy, abych nalezla sama sebe, jsem od základů svůj život změnila. Právě proto, že jsem si uvědomila, že jsem to především já, o koho jde, a ne ti ostatní. Kniha byla průvodcem mé "přeměny". Kniha, která Vám ukáže alternativy a především se Vás pokusí naladit na vlnu, na které budete sami se sebou spokojeni. Alespoň na mě tak působila a byla jsem nakonec vděčná, že jsem ji dostala. Ačkoliv dárce nejspíše spokojený nebyl... Ale to už je jiný příběh:-) Knihu Miluj svůj život vřele doporučuji!

Turiel11
Turiel11
02.10.2016 5 z 5

Myslím si, že tato kniha je jedna ze základních, když na sobě chceme začít "pracovat". :-)

lucatr
lucatr
31.08.2016 5 z 5

Moc hezká, hluboká a moudrá kniha. Pořídím ji do rodinné knihovny.

LucKub
LucKub
25.08.2016 2 z 5

Nevim proc, ale asi na tuhle knizku nejsem jeste spravne naladena. Po precteni asi deseti stranek jsem ji zklamane odlozila. Nicim me nezaujala, dokonce jsem se prichytla, jak u cteni myslim na to, co udelam k veceri. Zkusim ji znovu vytahnout za rok, dva, mozna tri, pak mozna jeji obsah ocenim vic. Hold na nektere knizky musi byt clovek "pripraveny"

Manyna
Manyna
15.08.2016 4 z 5

Podívejte se do zrcadla a řekněte sami sobě několikrát a upřímně "miluji tě, miluji tě, miluji tě...", pokud to dokážete máte vyhráno a svět bude krásnější.

Tatsume
Tatsume
27.07.2016 4 z 5

Kupovala jsem tuto knihu původně jako dárek, nakonec zůstala u mně, asi jsem ji potřebovala hlavně já...

zuzanagelnarova
zuzanagelnarova
20.07.2016 5 z 5

Zajímavá filozofie uvědomění v sebe sama, že naše myšlení dokáže ovlivnit náš a ostatních život :)

eva198
eva198
25.05.2016

k přemýšlení a zamyšlení... za mě palec nahoru :-)

jewarix
jewarix
09.03.2016 5 z 5

Skvělá a čtivá kniha. Velmi mi pomohla uvědomit sebe samu a změnila mi život. Kniha je nádherně ilustrovaná :)