Miluj svůj život

Miluj svůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324662/bmid_miluj-svuj-zivot-FU1-324662.jpg 4 831 168

Své tělo můžete uzdravit tak, že vydáte pozitivní energii při práci se svou myslí. Autorka vysvětluje, jak limitujeme své myšlení a názory a tím vytváříme ve své hlavě zárodky a příčiny nemocí. Kniha nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nám dovolí prožít kvalitnější a hodnotnější život. Myšlenky a slova, která vyslovíme, náš život totiž tvoří. Deváté české vydání.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika Zdraví
Vydáno: , Pragma

You Can Heal Your Life , 1984

desert.fox
28.11.2018 1 z 5

Motivační literaturu beru s nadhledem, ale toto dílko už je moc nekriticky sluníčkové!

barynka15
19.11.2018 5 z 5

Pravděpodobně jsem tuto knihu dostala od svého otce k loňským Vánocům (Ježíšek se málokdy prozradí). Dnes je pro mě tato kniha ještě cennější. Přečtu brzy určitě znova!

New-radus
14.11.2018 4 z 5

Naprostý základ něčeho, čemu se říká pozitivní myšlení, žít přítomný okamžik apod.

Alíša236
03.10.2018 5 z 5

Ať si kdo chce co chce říká, kdyby se tím všichni řídily, žilo by se všem lépe.

Ano, literárně ani stylisticky opravdu nejde o dokonalou knihu a na toto téma vzniklo sousta a i lepších knih. Tato ale byla jedna z prvních a je to naprostá klasika new age. Takže tak.

Evina.Cetba
25.09.2018 5 z 5

Kdo má rád sám sebe a přijímá se i s nedostatky (nejedná se o sobectví), uzdravuje především své tělo. Chová se k sobě dobře, vybírá si to prospěšné, co jeho tělu svědčí a vyhýbá se negacím a jedům, které otravují jeho duši. A navíc působí dobře na jiné lidi. Inspirativní kniha.

vasnivyCtenar
05.07.2018 5 z 5

Dobrá kniha. Akorát jsem nečetl závěrečnou kapitolu.

P-Verca
05.07.2018 5 z 5

Kniha "Miluj svůj život" je pro mě něco jako bible, manuál na nalezení vlastní hodnoty a sebedůvěry, pochopení, že negací člověk nikdy nic nezíská. Je to jedna z prvních knih z oblasti osobního rozvoje a pozitivního stylu života, kterou jsem četla, a která nasadila laťku velmi vysoko. Nyní jsem ji četla již po druhé a stále bych ji označila za nejlepší, a opět jsem si z ní vzala něco nového. Tentokrát jsem nejprve knihu přečetla a zapisovala si stránky se všemi cvičeními, které jsem pak postupně a poctivě vypracovávala a je velmi zvláštní, co ta cvičení dělají s Vaší myslí, jak cítíte změnu. Kniha se čte lehce, je srozumitelná, líbí se mi poznatky z praxe od klientů i poznatky ze života spisovatelky.

Reona
26.06.2018 3 z 5

Už je to hodně dávno, co jsem ji četla. Myslím, ale že existují daleko lepší knihy s touto tématikou.

Vevo
01.06.2018 5 z 5

Neskutečně bohatá kniha.Její poselství by měl znát každý.

GabrielleE
09.05.2018 3 z 5

Knížka má dobré i špatné části. Určitě souhlasím s tím, že když si budeme říkat jak jsme k ničemu, tak to moc daleko nedotáhneme. Na druhou stranu aids vážně nevzniknul z pocitu provinění.

Leusee
23.03.2018 2 z 5

Přestože jsem fanoušek veškerých motivačních a spirituálních knížek, tahle mě moc nenadchla. Některé pasáže byli dobré, ale bohužel u nějakých věcí jsem musela protáčet oči. Při představě sebe či někoho jiného, jak líbá své účty a žehná jim, jsem se musela smát a taky si rozhodně nemyslím, že např. takové pohlavní nemoci vznikají, protože se člověk cítí provinile po pohlavním styku. Je dobré byt spirituálně a pozitivně naladěn, ale člověk by měl taky zůstat nohama na zemi.

surikata246
18.03.2018 5 z 5

Fantastická kniha pro každého koho zajímá jak se uzdravit, pochopit jak se v některých situacích chová naše tělo a čím si škodíme. Pár myšlenek jsem si vypsala a občas se k nim vracím a často mě to pomohlo. Doporučuji

crazyslunicko
09.03.2018 5 z 5

Knihu jsem již měla několikrát v ruce, ale nikdy mě nijak zvlášť nezaujala a nevěděla jsem co na ni ostatní vidí. Teď jsem si ji konečně po pár letech pořídila a přečetla během chvíle. Kniha se mi velmi líbila a hlavně jsem ji konečně chápala. Je to inspirativní četba, která nás vede k otevření sebe sama a pozitivnímu myšlení. Zajímalo by mě, zda to opravdu dokáže pomoct, začít myslet jinak a změnit svůj dosavadní šedý svět? Je to opravdu tak snadné? Proč jsme vlastně nemocní? Popíráme sami sebe? Dusíme v sobě emoce? Možná...

Matis296
25.02.2018 5 z 5

Popisuje jak mocná je síla myšlenky...

Malachime
06.02.2018 4 z 5

Moc zajímavá kniha. Určitě se k ní budu během života vracet. Jediné, co mi hodně vadilo a za co samozřejmě autorka nemůže, byla hromada hrubek a překlepů v tom českém vydání z roku 2016. To bylo opravdu něco hrozného!

haki34
12.01.2018 5 z 5

knihu jsem dostala asi před 18 lety od rodinné známé se slovy "na cestu do světa", nebo do života ?? asi je to jedno...každopádně, trvalo mi dlouho, než jsem ji otevřela..dokonce jsem měla chvíle, kdy jsem si říkala, že to není nic pro mně, a chtěla ji posunout dál..ale z jakéhosi popudu jsem to neudělala...a nyní procházím s láskou stránky a posunuji se dál i díky Louise...
Pracuji ve zdravotnictví, a dlouho jsem nějaké zapojení psychiky možná vědomě přehlížela a spoléhala na pilulky...a pak jsem po přesunu na hematoonkologii, kde jsem pracovala několik let zjistila, kolik věcí si opravdu děláme sami, a jak nás psychika brzdí i posouvá (ověřeno empiricky pozorováním na pacientech....) a pak mě na docela dlouhou dobu zbrzdil ve všech součástech života zánět srdce a mohla jsem přemýšlet hlavně o sobě...a začla...přemýšlet, pracovat na sobě, a snad se i posouvat..;) a otevřela jsem tuto knížku, a najednou si řekla, že tak to mělo být..teď je ten správný čas (jak píše tady mnoho lidí :)))... Louisiny myšlenky a laskavá slova jsou fajn berličkou na této cestě... Doporučuji...ale číst ve správnou dobu - na to jistě přijde laskavý čtenář sám :)

4listku
24.11.2017 5 z 5

Nezůstanete lhostejní. Knížka vás nadchne, nebo naopak. Když jí potřebujete, uzdravuje, pohladí, inspiruje. Já jí milovala a ačkoli se jí nyní tolik neřídím, její principy mi pomohly a možná i nadále pomáhají :-) V hlavě už zůstane. Znám lidi, které "rozsvítila" a uzdravila, ale i lidi kteří jí nedočetli. Kdo knihu zná, tuší proč... ;-)

evelýny
17.11.2017 5 z 5

Rozhodně kniha k prostudování, k zamyšlení.
A je to kniha časová - osloví vás až v okamžiku, kdy přijde její čas. Když budete chtít, když budete odhodláni ke změnám, změní váš život. Mně byla darována přítelkyní v období, kdy se radikálně změnil můj život díky nekompromisní diagnoze. S touto knihou do mého života vstoupila naděje, že je ještě nějaká šance.
Cesta to však není lehká, i když ,,v nekonečnu života, kde se nacházím, je všechno dokonalé, úplné a celistvé..." :-)
S láskou naslouchám poseltvím svého těla již dvacet let.

Raszkulce
03.09.2017 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala, nejspíš pro mě nenastal ten správný čas, kdy jsem si ji měla přečíst ale věřím v to, že pozitivní myšlenky a mluva dokáže člověka změnit a zlepšit mu život. Na druhou stranu si nemyslím, že všechny nemoci jsou jen v hlavě... a dají se vyléčit říkáním nějaké mantry ... někdy třeba popis autorky, kdy líčí, že když vidí malé dítě co má brýle, hned ví, že to dítě nechce vidět něco co se děje v rodině ... to mi přijde dost ujeté hned něco takového předpokládat ..

Kattyna
01.08.2017

Knihu jsem dostala jako dar, bohužel jsem nebyla schopná ji dočíst. Věřím tomu, že trénováním mysli dokážeme začít opravdu přemýšlet jinak. Mně buď chyběl ten správný důvod, nebo jsem se svým dosavadním životem spokojená :). Zatím nebudu hodnotit počtem hvězd, určitě se k ní jednou vrátím.