Miluj svůj život

Miluj svůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324662/bmid_miluj-svuj-zivot-FU1-324662.jpg 4 831 168

Své tělo můžete uzdravit tak, že vydáte pozitivní energii při práci se svou myslí. Autorka vysvětluje, jak limitujeme své myšlení a názory a tím vytváříme ve své hlavě zárodky a příčiny nemocí. Kniha nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nám dovolí prožít kvalitnější a hodnotnější život. Myšlenky a slova, která vyslovíme, náš život totiž tvoří. Deváté české vydání.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika Zdraví
Vydáno: , Pragma

You Can Heal Your Life , 1984

evonra
07.10.2020 5 z 5

Další kniha, ke které jsem se po čase vrátila v rámci letošní Čtenářské výzvy.
Je velmi krásná a inspirující ♡.

georginaa
05.10.2020 2 z 5

Knihu jsem četla před dvaceti lety a v té době jsem byla stále ve shonu. Pochopila jsem , že člověk by měl i někdy trochu vydechnout tkzv. vypnout a trochu se pustit do svého já a zamyslet se, co je v životě opravdu nejdůležitější. Vše se odvíjí v myšlení, jak přijmeme skutečnosti kolem nás.

Andis666
31.08.2020 odpad!

Takhle kniha je nejspíš pro lidi kteří jsou na počátku své duchovní cesty, řeší špatné myšlenky a mají málo sebelasky a spoustu problémů. Na základě pozitivních recenzí jsem si ji koupila, ale pro mě není.

Mrs.Depp
11.07.2020 5 z 5

Jestli mi ilustrace v P.S. přišly nádherné, tak tahle kniha je překrásná, plná pozitivních barev a myšlenek. Určitě se k ní budu často vracet. Louise L. Hay jsem vždy obdivovala a vždy pro mě byla inspirací. Na to až se ke mě dostane tato kniha jsem si musela roky počkat, ale přišla v té nejsprávnější chvíli a věřím, že mi pomůže ujasnit si ve své hlavě vše, co potřebuji.

Alpasstyle
14.06.2020 4 z 5

Inspirující kniha. Zajímavé myšlenky i postupy. Pro lidi, kteří si prochází těžkým obdobím může být obrovským přínosem. Né se vším jsem osobně souhlasila. Jak už to bývá z knihy si člověk vždy bere jen "něco" ,co zrovna potřebuje. Z této si toho s sebou odnesete spoustu. Doporučuju :-)

Lessana
04.06.2020 3 z 5

Určite inšpirujúca kniha. Taká na začiatok hľadania, keď sa človeku otvárajú oči a začína vnímať, že nie všetko je (v súvislosti s ľudským zdravím) tak, ako sa bežne hovorí. Treba sa odpichnúť a skúmať ďalej.
P. S. Neodpustím si poznámku na tak často autorkou spomínanú prirodzenú krásu a na druhej strane mince jej "umelohmotne" pôsobiacu vizáž z posledných rokov života...

Nikychlupova
02.06.2020 4 z 5

Velmi pozitivní kniha, která určitě pomohla a pomůže hodně lidem. Doporučují.

Mumu46
15.05.2020

Knihu jsem četla před léty po doporučení kamarádky. Pocity, které se ve mě střídaly určitě nemusím ani popisovat. Bylo těžké na sobě zapracovat a začít myslet pozitivně nebo se doslova radovat z každé minuty či vteřiny. A ještě navíc se podívat do vlastních očí a pochválit se. Nejspíš by měl mít takovou knihu doma každý, kdo je nespokojen se svým já. Opravdu pomůže. Byť jen na určitou dobu. Dobré číst častěji než jednou za 10 let...

pavla.ba
10.05.2020 4 z 5

Kniha, co určitě stojí za přečtení. Ideálnější by bylo, kdyby lidé svůj život milovali i bez těch takzvaných příruček, ale pokud z nich některou vybrat, tak určitě tuto.

Jitty82
21.04.2020 5 z 5

Krásná kniha. Naučí Vás vážit si sebe sama.

michaela.22
11.04.2020 4 z 5

Skvělá ukázka toho, jak mysl ovlivňuje naše tělo. Doporučuji všem, kteří se zajímají o osobní rozvoj a esoteriku.

kristyna.havlov
04.04.2020 5 z 5

Výborná knížka, krásně ilustrovaná. Mnoho jsem si z ní vzala. Doporučuji opravdu každému, kdo se zajímá o osobní rozvoj/motivaci :)

Simii45
25.03.2020 4 z 5

Mrzi me, ze toto vydani,ktere jsem si zapujcila v knihovne v sobe melo asi 20 chyb, prijde mi,ze clovek, co delal korekci knihy ji vlastne ani neudelal, dost to kazi dojem.
Za to ale Louise nemuze.
Kniha a myšlenky se mi líbily a ztotoznuji se s nimi, cloveku davaji nadeji.
Louise byla neskutecne silna a pozivitni osobnost.

hana5094
10.03.2020 2 z 5

Pozitivní mysl je určitě důležitá a přínosná, negativními myšlenkami si nepomůžeme a naopak nás to bude vysávat. Některé myšlenky, ale byly až fanatické a neuvěřitelné. Lepší by bylo v některých situacích být realista a zachovat si kritické myšlení.

VendaS20
03.03.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila "středně". Rozhodně s autorkou nesouhlasím ve všem a nevěřím většině jejích názorů, jako že za všechny nemoci mohou naše problémy, přístup k životu, všechny nemoci vyléčíte změnou přístupu. Ale věřím, že pozitivní přístup a zbavení se starých křivd lidem pomáhá cítit se lépe.

Martula107
17.02.2020 5 z 5

Super, knížka :-)

kristyna.havlov
09.02.2020 5 z 5

Výborná knížka, přečtená za dva dny. K tomu všemu je nádherně ilustrovaná, je jen radost si jí prohlížet a listovat :) Opravdu super knížka pro někoho, kdo se věnuje osobnímu rozvoji.

janka.liskova
29.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha, hodně mi pomohla a určitě si ji přečtu ještě jednou!

RendyaDav
07.01.2020 5 z 5

A to byla hned další knížka,kterou mi koupila maminka...Taky krásné čtení...

1Booklover
29.12.2019 5 z 5

Skvělá motivační kniha.
Hlavní myšlenka knihy je Mít se rád a rijmou se takový jaký jsem a myslet pozitivně.
Moc se mi líbila ta část s nemocemi. Autorka zde líčí, že každá emoc má spojitost s psychikou.
V knize se nachází citáty a AFIRMACE, které Vám pomohou k pozitivnímu vnímání svého života.
Ilustrované vydání je opravdu skvělé. Nejedná se o odpočinkovou knihu, jelikož je u ní o čem přemýšlet, ale zároveň se při čtení této knihy dokážete jak psychicky tak fyzicky uklidnit.