Miluj svůj život

Miluj svůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294127/bmid_miluj-svuj-zivot-yVI-294127.png 4 831 168

Autorka bestsellerů UZDRAV SVÉ TĚLO a MILUJTE SVÉ TĚLO je mezinárodně uznávaná představitelka hnutí New Age. Jejím základním poselstvím je: Jsme-li na sobě ochotni mentálně pracovat a měnit se, můžeme si vyléčit téměř každou nemoc. Autorka se zabývá příčinami nemocí a její léčebná metoda, zdokonalená dlouhodobou praxí s pacienty, představuje souhrn konkrétních kroků, jak tyto příčiny nemocí odstranit. Její zkušenost je zároveň osobní: usilovnou mentální prací se jí podařilo vyléčit si rakovinu. Svůj život zasvětila pomoci druhým při objevování a využívání jejich potenciálu tvůrčích schopností. Učí nás odstraňovat překážky, které nám brání žít naplno a dosáhnout toho, po čem toužíme. Páté vydání. Dotisk r. 2009 (s jinou obálkou)... celý text

Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika , Zdraví

Vydáno: , Pragma

You Can Heal Your Life , 1984

Nyangumi
03.10.2021 3 z 5

Říkejte si, mám se ráda, by se dala tahle kniha shrnout v jedné větě.

Overclocker
25.08.2021 5 z 5

Je to soubor krásných afirmací, ale ne se vším souhlasím. Nemyslím si např. že všechny nemoci mají psychosomatický původ a lze je vždy vyléčit změnou mentálního postoje

kikies
19.08.2021 2 z 5

Tuhle knížku jsem měla rozečtenou asi šest let, zkoušela jsem ji číst od začátku znovu a znovu a tolikrát se mi to nepodařilo. Nemám ráda afirmace. Nemám ráda nekonečné opakování samozřejmého. Není mi sympatická autorka. Ale strašně moc jsem to chtěla přečíst, když to tolik lidí oslovilo, chtěla jsem zjistit co je to za kouzlo. Ne, nezapůsobilo to na mě. A jako vrchol množství hrubých chyb...

Kanylka
17.08.2021

Precteno jen diky ctenarske vyzve! Tyhle knihy me primo desi.

Paja11.11
07.08.2021 5 z 5

Nejlepší kniha, kterou vlastním. Při čtení mi bušilo srdce a nechtěla jsem knihu odložit z rukou. Přečteno za pár dní a určitě se k ní budu vracet. Pomohla mi změnit mé smýšlení.

bookwoman
08.07.2021 4 z 5

Knihu jsem četla na doporučení o seberozvojových knihách a jsem ráda, že jsem knihu přečetla. Napadalo mě v průběhu velmi hodně zajímavých myšlenek a myslím, že o to tady jde. O to, zamyslet se, jak můžeme žít svůj život spokojeněji a šťastněji. I kdyby někdo nesouhlasil se vším úplně, i tak si z toho něco vybere a vezme, třeba i změní. Taky asi nejsem člověk, který by souhlasil s každým slovem, nicméně s něčím ano a něco si po přečtení odnáším. Moc se mi líbilo, že autorka na konci odvyprávěla i svůj vlastní životní příběh, všechno to pak začalo dávat větší smysl. Smysl mi dávaly i cvičení, která nám podle autorky mohou pomoct změnit naše jednání. Knihu jsem měla ve velmi ilustrované verzi, což ji ještě více ozvláštnilo.

weryk
31.05.2021 5 z 5

Pěkná kniha. V něčem na mě seděla, v něčem vůbec, ale celkově podává důležité informace o pohledu na život a své vlastní zážitky. Kniha je doplněna i o praktická cvičení, což je asi ten základ, co je potřeba dělat, aby člověk něco změnil.

Karoli282
25.05.2021 3 z 5

Nejspíš nejsem úplně cílová skupina. Kniha mě moc nezaujala, většina myšlenek se dokola opakovala, ale na druhou stranu se to příjemně četlo, proto hodnotím třemi hvězdičkami.

hrusticka76
24.05.2021 5 z 5

Pred pár rokmi mi táto útla knižka zmenila život aj myslenie.
Možno to znie ako klišé ale po jej prečítaní odrazu všetko zapadlo na to správne miesto a už tam zostalo :)
Viac k tomu niet čo dodať.

Lauramystic
11.05.2021 5 z 5

Miluj svůj život ...miluj sama sebe ... raduj se a užívej si to co máš tady a ted :-)

Manifest blech
10.05.2021 4 z 5

Četla jsem v dobu, kdy jsem potřebovala.
Jen v druhé části ohledně těla tam se s tím ne úplně ztotožňuju.

Stoklaska
28.03.2021 2 z 5

Kniha mě spíše zklamala. Zpočátku se mi zdál toporný styl psaní, druhá půlka knihy už se četla lépe. Některé kapitoly jsou použitelné do života, některé jsou těžko uvěřitelné. Např. přehled nemocí a jak je vyřešit afirmacemi. Ke knize už se nejspíš v budoucnu vracet nebudu.

PietroGrencik
13.03.2021 3 z 5

Ospevovaný bestseller ma nijak zvlášť nepremenil.

Asi nie som cieľová skupina, ajkeď nič zlé som tam nenašiel ;)

ziriant
09.02.2021 2 z 5

Co dělá knihu dobrou knihou? Jednak kniha sama, druhak okamžik, v němž se nám kniha dostane do rukou. Za mě ani jedna podmínka nebyla zcela naplněna, na druhou stranu musím říci, že ještě pár let (možná měsíců) zpět bych knihu nejspíš ohodnotila jako brak. Nyní mi jistě sedla více; ovšem to nemá co dělat s formou a provedením, které které by dle mého mohly být logičtěji strukturované, propracovanější, lépe vyjádřené. A dále možná i více podložené. Na druhou stranu je jasné, že je to hodně o vkusu a o tom, čemu člověk zrovna věří. Já někde věřila, jinde ne. Celkově bych ale knihu nezavrhovala, jelikož mi přeci jen něco přinesla. A kdoví, zda se k ní někdy ještě nevrátím...

josska
22.01.2021 5 z 5

Knihu jsem poslouchala a líbila se mě moc,,některé věty se opakovaly,myslenky,slova,,a konec mě o životě autorky překvapil,,,

Pája89
14.01.2021 5 z 5

K této úžasné kníže se vracím v průběhu života několikrát. Doporučuji všem, co chtějí mít život ve vlastních rukách.

painthers
12.12.2020 2 z 5

Téměř každý, koho znám, má větší či menší problémy se sebejistotou a sebepřijetím. Ovlivňuje to všechny sféry našich životů, vztahy, pravděpodobně i fyzické zdraví. Tato kniha se tomuto aspektu věnuje a dává různé návody, jak se začít mít rád, jak přijmout celou svoji osobnost, jak si ji uvědomovat, a i z čeho konkrétně mohou plynout různá fyzická onemocnění.

Kniha na mě působila poměrně brakovitě, ač v principu s některými myšlenkami souhlasím a mělo by o nich být ve společnosti širší povědomí. Byla čtivá. Pokud někdo nechce na dané téma číst něco moc filosofického nebo zabihajícího do hloubky (a méně sluníčkovou formou), pak by mohla přijít vhod.

Lucieenka
10.12.2020 5 z 5

Kniha, která pohladí po srdci. Každý člověk si utváří svůj život sám. Každá myšlenka, která nás napadne, utváří naší budoucnost. I přes to, že si neseme nějakou minulost, tak můžeme žít krásný život. Viz. autorčin příběh. Tato kniha přinesla do mého života denodenní pozitivní afirmace, odpuštění a pochopení druhých lidí.

knihomolka27
27.11.2020 5 z 5

Samozřejmě všichni chceme věřit tomu, že všechno v knize je pravda.......a podle ní se pak můžeme řídit. Jenže nějaké části připomínají tak trochu pohádku. Každopádně si myslím, že kniha nese správné poselství a to zní.....užívejte si svého života. Pomůže vám zamyslet se, co vám vlastně v životě chybí, abyste mohli být štastní. Už jenom tím, že se tím začnete zabývat, si myslím, že můžete přijít na něco...co vám ve výsledku může pomoct.

luckomar
20.11.2020 2 z 5

Poslouchala jsem jako audio a tolik mne to nevzalo