Miluj svůj život

Miluj svůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248777/bmid_miluj-svuj-zivot-ilustrovane-vydani-Jub-248777.jpg 4 831 168

Své tělo můžete uzdravit tak, že vydáte pozitivní energii při práci se svou myslí. Autorka vysvětluje, jak limitujeme své myšlení a názory a tím vytváříme ve své hlavě zárodky a příčiny nemocí. Kniha nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nám dovolí prožít hodnotnější život. Tentokrát se k vám titul dostává v nádherném ilustrovaném vydání. Desáté české vydání.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika Zdraví
Vydáno: , Pragma

You Can Heal Your Life , 1984

chodícírohožka
26.11.2019 4 z 5

Docela příjemná knížka, která je především pro lidi, kteří mají problémy sami se sebou, se svým zdravím a sebevědomím. Já jsem poměrně v pohodě, tak ji nejspíš nedokážu tak moc ocenit. Jak už je u podobných publikací zvykem, pořád dokola se tam opakuje pár myšlenek (a vět, odstavců...), a pokud se někdo chce řídit všemi doporučeními, které autorka uvádí, obávám se, že nestihne přes den dělat nic jiného než meditovat a odříkávat afirmace před zrcadlem. Ale věřím, že těm, kdo to potřebují, by knížka mohla pomoct.

flosik
19.09.2019

Bylo mi velmi příjemné s knihou pracovat. V období, kdy toho na mě bylo příliš a cítila jsem se slabá, tato kniha mi padla do noty a hodně pomohla. Je krásně ilustrovaná a ve chvíli, kdy se hledáte, může pomoci k nasměrování. Především důvěra v sebe sama a pak jde tak nějak samo. Doporučuji.

LucieB957
28.08.2019 5 z 5

Lidem s problémy doporučuji. Já si uvědomila, že vlastně problémy nemám a pluju si svým životem podle teorie autorky. Samozřejmě, nějaké drobnosti se najdou u každého, ale to nepočítám. Takže taky mi něco dala. Doporučuji všem, je hezky čtivá ????

sissina
11.08.2019 5 z 5

Touhle knihou jsem zacala

petrucha86
06.08.2019 3 z 5

Některé myšlenky mě inspirovaly, jiné méně, oceňuji hlavně tu část o fyzických projevech duševních slabostí.

antiope
25.07.2019 2 z 5

Pozitivní myšlení ano, ale tato kniha byla na mě už příliš. Měla jsem co dělat, abych dočetla.

Kuzzie
28.04.2019 5 z 5

Přes dva roky mi ležela v polici a nebyl ten správný čas na její přečtení. Ale ten teď právě nastal a opravdu cítím,že jsem nyní připravena vydat se na novou etapu krásného života. Děkuji vesmíre a Louiso:-)

ipkkk
07.04.2019 1 z 5

Bohužel jsem nedokázala dočíst. Její nározy mi byly až nesympatické a nesouhlasím s nimi. Třeba že si rodiče vybíráme sami, rakovinu vyléčíme pozitivním myšlením... Nelíbí se mi ani techniky, které tam popisuje, např. měli bychom se vykřičet a nafackovat polštáři. Nějak si ani nedokážu předtavit jak to dělám nebo proč bych to vůbec měla dělat.

Linda007
01.04.2019 3 z 5

Některé myšlenky jsou dobré a něco mi přijde přitažené za vlasy.

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

krásná kniha...

PetraBery
26.02.2019 3 z 5

Motivační kniha, která má co nabídnout. Čteno v mém případě možná ve špatném časovém období, proto není hodnocení vyšší, ale průměrné. Známé věci o pozitivním přístupu lze ověřit i ve skutečnosti, jen prostě někdy není ani nálada to zkoušet…

Lucif
23.02.2019 3 z 5

Doporučila mi ji kamarádka. Přiznám se, že se mi nečetla nejlépe, na začatku jsem přemýšlela zda ji mám vůbec číst, ale chtěla jsem ji vrátit co nejdříve a nakonec jsem se do ní začetla a nebyla tak špatná. Znovu jí číst sice nehodlám, mám raději jiné autory, ale je tam i tabulka duchovních příčin a ta je bezva, už mnohokrát osvědčena i v mém okolí. Díky tomu jsem i já knihu koupila a darovala, jak je prý u této knihy zvykem. Autorka je určitě obdivuhodná.

Ttammarra
08.02.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Louise Hay byla neuvěřitelná. Díky knihám, které napsala a tím, co dělala, pomohla mnooooooooooooooooha lidem. Doporučuji všem. Nejlepší kniha od ní. Všechny knihy od ní jsou TOP!

Ttammarra
08.02.2019 5 z 5

Kovářskej
08.02.2019 3 z 5

Když je nám zle, když nevíme kudy kam, obracíme se k těmto knihám.Po přečtení prvním stran je člověku hned líp....ale jak se uleví, vracíme se zpátky do vyjetých kolejí...V každém případě, je fajn tuto knihu mít v knihovně.

bee88maja
16.01.2019 3 z 5

Těžko hodnotit. Dobrá myšlenka, ale některé pasáže trochu přitažené za vlasy...

Felsenberg
14.01.2019 5 z 5

Krásná kniha. Miluj sám sebe, vysílej lásku a pozitivně afirmuj...

Zlajda95
30.12.2018 3 z 5

Tuto knihu jsem začala číst několikrát. Pokaždé jsem si po prvních pár stránkách zaťukala na čelo a přesunula se raději k jiné knize. Na toto/podobné téma jsem četla např. Moc podvědomí a některé knihy od Franckha a Hicksových. Louise L. Hay nijak neohromila a přiznám se, že druhou polovinu knihy jsem dost přeskakovala a četla jen pasáže, které pro mě jsou aktuální.

Umím si představit, že kdybych byla v životní krizi, kniha by mi snad mohla vlít do žil zase trochu síly a odhodlání, ale jistá si tím nejsem, Dr. Murphy a jeho Moc podvědomí se mi zdála lepší.

EliahDawn
19.12.2018 5 z 5

Povzbuzující kniha :-)

Janin
10.12.2018

Z této knihy jsem od první stránky nadšená.Líbí se mi autorčiny myšlenky.Líbí se mi ,jak je napsaná.
Opravdu si myslím,že je krásné,když člověk uzdraví své tělo i myšlenky,bude se k sobě i k lidem okolo chovat s úctou,láskou,ohleduplností.protože to vše nám db
nes hooodně chybí.
Protože naše myšlenky a slova tvoří náš život.my jsme život......