Miluj mě víc

Miluj mě víc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40429/bmid_miluj-me-vic-h5J-40429.jpeg 3 85 12

Povídky souboru Miluj mě víc vznikly z iniciativy Nakladatelství Listen, které požádalo několik úspěšných i respektovaných českých spisovatelů a spisovatelek (a také autora zatím neznámého) o milostný příběh, ve kterém bude mezi partnery značný věkový rozdíl. Až na dvě vyjímky přináší soubor dosud nepublikované povídky napsané právě pro tuto knížku. V knize uvedeno chybné ISBN 80-902-360-9-X.... celý text

SSTknihy
20.08.2023 3 z 5

Díky téhle edici jsem už několikrát objevila neznámého, zajímavého autora či autorku. Tady těch nových jmen bylo hned několik, a i téma mě lákalo. Bohužel očekávání se příliš nenaplnilo, žádné překvapení se nekonalo. Většina příběhů nijak zvlášť nezaujme. Dobrou úroveň si jako obyčejně drží Petr Šabach a příjemné překvapení od pana Suchého. Jinak spíš slabší průměr.

evca7271
20.08.2023 2 z 5

Pro mě velké zklamání. Povídky mě moc nebavily.

Jordanka9
10.03.2021 4 z 5

Soubor 10 povidek od 9 známých a populárních autorů a 1 nováčka.
Na zadané téma vydalo roku 2002 nakladatelství Listen. Líbily se mi povídky Jiřího Suchého a Petra Šabacha, Iva Pekárková-jejíž glosa miluji, mě zklamala. Celý soubor slabší než řada dalších dříve i později vydaných. Za mne 3,5 * .

Bar16
29.12.2020 2 z 5

Povídky mě moc nenadchly, bavily mě snad dvě nebo tři, jinak silný podprůměr.

verpitt
28.11.2020 1 z 5

Zachránil to, jako vždy úžasný, pan Šabach. Povídka od pana Suchého taky nebyla špatná, jinak ale veliká bída. Nejvíc plytká mi přišla povídka od paní Pekárkové, tu jsem ani nedočetla, a to se moc často nestává, že bych kniha nakousla a už se k ní nevrátila.

Páájinka
10.09.2020 3 z 5

Nejvíc se mi líbila povídka od pana Šabacha. Ostatní také nebyly špatné, ale tolik mě nezaujaly.

LadyCharlene
11.02.2019 3 z 5

Různorodé povídky, ať už obsahem či kvalitou. Mně osobně se více líbila první polovina knihy a pan Šabach byl zlatým hřebem večera. Ve zkratce velmi povedený začátek a konec. V této knize mě zaujaly 4 povídky a jedna měla taky docela dobrý děj. Musím tedy podotknout, že Viewegh a Šabach tuto knihu velmi pozvedli, pan Kratochvíl ji obdařil svou nádhernou češtinou a citem. Dvě ze tří dam mě celkem zklamaly. Na to, že je námět láska, se s ním lépe popasovali muži. Ale nejspíš si knihu nechám, ráda se ještě někdy vrátím k Dame de couer, Jedním uchem naveselo, Cestě milosti možná i té Sauně.

haski
23.01.2019 1 z 5

Jsem zklamaná. Čekala jsem víc. Většina povídek je doslova odfláknutá, jakoby je někdo nutil, aby to napsali. Líbil se mi třeba Šabach, ale zrovna ten příběh už jsem znala.

Abnička
17.05.2018 3 z 5

Jsem zklamaná asi proto, že jsem čekala něco víc.. Většina povídek byla napsaná velmi odflákle a vůbec mi nesedla..

Admirable
23.08.2017 3 z 5

Od této knihy jsem asi čekala něco víc. Většinou se mi ty povídky nelíbily, ale jedna mě opravdu zaujala a to ta od Jiřího Suchého.

IVANA0123
03.02.2017 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala, snad jen povídky od Jiřího Suchého, Petra Šabacha a Jiřího Kratochvíla nebyly špatné.
(2/17)

BrozaM
16.06.2016 1 z 5

Teda nic moc. Čekala jsem více, hlavně od těch "větších jmen". Většinou se mi tyto povídkové soubory líbí, ale tohle mě vůbec nenadchlo.
Povedený byl Joeův den a Neobyčejný příběh.