Miluj mě víc

Povídky souboru Miluj mě víc vznikly z iniciativy Nakladatelství Listen, které požádalo několik úspěšných i respektovaných českých spisovatelů a spisovatelek (a také autora zatím neznámého) o milostný příběh, ve kterém bude mezi partnery značný věkový rozdíl. Až na dvě vyjímky přináší soubor dosud nepublikované povídky napsané právě pro tuto knížku. V knize uvedeno chybné ISBN 80-902-360-9-X....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40429/miluj-me-vic-40429.jpg 3.260
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Listen (Jihlava)

Kniha Miluj mě víc

LadyCharlene

Různorodé povídky, ať už obsahem či kvalitou. Mně osobně se více líbila první polovina knihy a pan Šabach byl zlatým hřebem večera. Ve zkratce velmi povedený začátek a konec. V této knize mě zaujaly 4 povídky a jedna měla taky docela dobrý děj. Musím tedy podotknout, že Viewegh a Šabach tuto knihu velmi pozvedli, pan Kratochvíl ji obdařil svou nádhernou češtinou a citem. Dvě ze tří dam mě celkem zklamaly. Na to, že je námět láska, se s ním lépe popasovali muži. Ale nejspíš si knihu nechám, ráda se ještě někdy vrátím k Dame de couer, Jedním uchem naveselo, Cestě milosti možná i té Sauně.

haski

Jsem zklamaná. Čekala jsem víc. Většina povídek je doslova odfláknutá, jakoby je někdo nutil, aby to napsali. Líbil se mi třeba Šabach, ale zrovna ten příběh už jsem znala.

Abnička
17.05.2018

Jsem zklamaná asi proto, že jsem čekala něco víc.. Většina povídek byla napsaná velmi odflákle a vůbec mi nesedla..

Admirable
23.08.2017

Od této knihy jsem asi čekala něco víc. Většinou se mi ty povídky nelíbily, ale jedna mě opravdu zaujala a to ta od Jiřího Suchého.

IVANA0123
03.02.2017

Kniha mě moc nezaujala, snad jen povídky od Jiřího Suchého, Petra Šabacha a Jiřího Kratochvíla nebyly špatné.

BrozaM
16.06.2016

Teda nic moc. Čekala jsem více, hlavně od těch "větších jmen". Většinou se mi tyto povídkové soubory líbí, ale tohle mě vůbec nenadchlo.
Povedený byl Joeův den a Neobyčejný příběh.

Autoři knihy

Michal Viewegh