Miluj mě, prosím

Miluj mě, prosím https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20925/miluj-me-prosim-20925.jpg 4 16 4

Knížka nabízí, jak je u autora dobrým zvykem, napínavé a vzájemně se proplétající příběhy několika mladých lidí. Nechybí láska, nevěra, sex, intriky ani překvapivé zvraty. Na hlavní hrdiny čeká páteční večer plný dramatických událostí, kdy často půjde o život. Až do konce není jasné, kdo bude vítězem - a kdo skončí v poli poražených.... celý text

Zlatinka.Emilly
22.03.2022 3 z 5

Dobře se četlo, stihla jsem to v mezipřestávkách pracovní doby :)

Jeynna
05.04.2020 5 z 5

Kniha krásně napsaná,četla jsem jedním dechem,autorova knihy mě nepřestávají překvapovat.

Ann98
28.02.2018 5 z 5

Doslova mi při čtení spadla brada. Nečekala jsem, že mě tato kniha tak moc chytne za srdíčko. Jedná se o volné pokračování autorovy jediné trilogie (Duhová touha, Hra s nevěrou). Tento díl je za mě ze všech nejlepší. Oceňuji napínavý příběh plný různých překvapení, intrik a náhlých zvratů. Ne všechny příběhy jsou určitě šťastné. Připadá mi, že autor se snaží nenásilnou formou upozornit mladé čtenářky na různá úskalí jejich nezodpovědného jednání. A podle mého názoru se mu to podařilo. DOPORUČUJI!!

EvikU.
09.04.2017 3 z 5

Hezký romantický čtení pro dívky.

Kniha Miluj mě, prosím je v