Miluj mě navždy

Miluj mě navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398635/bmid_miluj-me-navzdy-TRN-398635.jpg 4 79 28

Odhalí Ema pravou příčinu Markovy smrti, své první lásky? A co se skrývá za mlčením ostatních? Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrch city, o nichž se domnívala, že je dávno pohřbila. Vyptává se Marka na jeho rodinu, ale ten se odpovědím vyhýbá. Druhý den se zděšená Ema dozví, že Marko spáchal v noci sebevraždu. Je to pro ni obrovský šok a neodbytně ji pronásleduje pocit, že je nějakým způsobem zodpovědná za Markovu smrt. Rozhodne se proto zjistit, co ho k jeho činu vedlo. Jenže u všech, kteří Marka znali, naráží na hradbu mlčení…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto

Miluj ma navždy , 2009

Vlasta71
Vlasta71
09.11.2023 4 z 5

Knížka byla o lásce rodičovské, sourozenecké a partnerské. Hlavní postava Ema je šťastně vdaná a najednou potká svou velkou lásku. Co bude dál? Velkou oporou jí je dobrá kamarádka Olina a její bratr Branko. V knize je hodně tajemství, které se v závěru vyjasní a pěkně se nám to poskládá dohromady.

laura
laura
22.05.2022 5 z 5

Všechno, co se děje, má nějakou příčinu...

Příběh o mnoha podobách lásky, nenávisti i touhy. Příběh o bolesti, zradě i nenaplněných snech. O vině, odpuštění a chybách, kterých se dopouštíme.

Nic v životě není jednoduché. A stává se všelicos. S tím musí každý počítat...

Bolavé a kruté. Jizvy na duši, které nejdou vyléčit. A přece zároveň příběh plný naděje.

Miloval jsem tě, v trávě, v listí,
miloval jsem tě, a jsem si jistý,
že uvidím kousek nebe,
když probudím se vedle tebe...

Příběh o lásce, která není věčná. Která skomírá nebo jasně plane, která přichází i odchází, něco nám dává a něco zase bere...

Člověka k lásce nepřinutíš násilím. Láska buď je - a nebo není...

Nic víc, nic míň...

nicole1990
nicole1990
07.11.2021 5 z 5

Opět výborné čtení mám ráda knížky od autorky . Tahle byla teda hodně smutná.

JaKa1974
JaKa1974
03.04.2021 5 z 5

Kniha se četla dobře. Dost depresivní příběh, autorka toho hlavní hrdince naložila hodně.

04.02.2021 4 z 5

Skvělé čtení, má oblíbená autorka. Její knihy mne moc baví, i když tato byla hodně smutná. Více v recenzích, nebo na FB Tučňákův knižní svět.

15.01.2021 4 z 5

Opět výborné čtení, jak je u autorky zvykem. Na začátku jsem si musela na Emu zvyknout. Vadilo mi, jak se strašně litovala. Pak, když jsem zjistila, co všechno si prožila, jsem se už ani nedivila. Autorka ji toho pěkně naložila. A takovou matku, jako má Ema, bych nechtěla ani zadarmo!
Celá kniha neskutečně smutná, ale přečteno za dva večery, jako všechny knihy autorky.

tygřímáma
tygřímáma
06.07.2020 2 z 5

Mě osobně kniha moc nebavila, přišla mi taková roztahaná. Ale přesto jsem ji dočetla. Konec byl překvapivý, ze života.

dom.ini
dom.ini
05.07.2020 4 z 5

Knizka se mi libila a cetla se moc dobre. Jen jsem osobne po precteni anotace ocekavala neco trochu jineho. Byl to skutecny pribeh ze zivota a k precteni bych ho zenam urcite doporucila.

Vendulik
Vendulik
02.09.2019 2 z 5

Kniha mě moc nebavila. Je hodně depresívní.

Cleo De Nile
Cleo De Nile
16.08.2019

Nedočteno, odloženo zhruba v polovině. Takovou krávu jako je hlavní hrdinka jsem dlouho neviděla.

Ála1968
Ála1968
09.08.2019 4 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah,ale upřímně byla hodně smutná až depresivní.Tolik smrti pohromadě v jedné knize jsem už dlouho nečetla.Kdyby alespon konec byl něčím pozitivní,ale takhle s otevřeným koncem...Zůstal ve mě po přečtení jen hrozný smutek,bude trvat dlouho,než mi příběh zmizí z mé hlavy i z mé duše.Asi to byl autorčin záměr,ale čeho je moc,toho je příliš. Myslím,že znovu po knize už nešáhnu.

alnahu
alnahu
04.05.2019 4 z 5

Pěkný příběh ze života ,ale trochu smutný,ale dobře se četl.

LeSk
LeSk
14.03.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem za dva dny. Vydařené čtení od skvělé autorky ... život není procházka růžovou zahradou ... DOPORUČUJI.

Vatter83
Vatter83
18.02.2019

Knihy této autorky mám ráda, nezklamala jako vždy. Všechny její knihy jdou přečíst doslova jedním dechem.

Lenoulinka
Lenoulinka
30.07.2018 4 z 5

První knížka od této autorky - nebyla špatná, ale dost smutná. Celý děj se točí okolo Emy, která žije s manželem Tiborem. Poté, co se setká se svojí bývalou láskou Markem a ten spáchá sebevraždu, tak se vyprávění vrací částečně do období jejich společného chození.

Danago
Danago
14.07.2018 4 z 5

Moc pěkný příběh, tak ja to autorka umí. Knížka se čte jedním dechem, bez jakýchkoli hluchých míst. Pro mě to bylo velice příjemné čtení ze života, i když zde hlavní roli hrála láska nebylo to jen o ní.

Januli
Januli
17.01.2018 3 z 5

Kniha sama o sobě se mi četla dobře a líbila se, ale hlavní hrdinka mi nesedla.

k.evelin
k.evelin
21.09.2017 3 z 5

Kniha se mi líbila. Oddychové čtení, ale zároveň zajímavé.

1casper
1casper
17.03.2017 4 z 5

Odpočinková červená knihovna. Tentokrát mi děj přišel takový omílaný dokolečka dokola. Jsem zvědavá na další knihy autorky.

Aleh
Aleh
16.03.2016 4 z 5

Četla jsem už několik románů od Kataríny Gillerové. Její romány jsou opravdu ze života. Život už prostě takový je. Lidské osudy jsou někdy velmi klikaté. Předpokládám, že čtenářky ženských románů nechtějí být klamány, ale chtějí číst reálné příběhy, aby z nich čerpaly sílu i pro sebe a svou vlastní životní cestu. V žádném případě bych romány této autorky nezařadila do tzn. červené knihovny. S chutí si přečtu i její další příběhy. Doporučuji.

Kniha Miluj mě navždy je v