Milovaný soused

Bestsellerová autorka New York Times Penelope Ward přichází s novým příběhem o dvou přátelích, z nichž se postupem času stanou milenci. Když jsem dostala kopačky, poslední věc, po které bych toužila, bylo nastěhovat se vedle někoho, kdo by mi připomínal mého bývalého přítele, Eleca. Damien byl žhavější verzí mého ex. Soused, kterému jsem v duchu začala přezdívat „vzteklej umělec“, měl navíc dva obrovské psy, kteří celé noci štěkali a nenechali mě spát. Damien se mnou nechtěl mít nic společného. Alespoň jsem si to myslela, dokud jsem jednou večer neuslyšela smích, který vycházel dírou ve zdi mé ložnice. Damien poslouchal všechna má telefonická sezení s terapeutkou. Ten sexy umělec odvedle teď znal veškerá má nejhlubší tajemství a nejistoty. Dali jsme se do řeči. Dostala jsem od něj dobré tipy, jak se mám přenést přes rozchod. Stali se z nás dobří přátelé, ale Damien mi dal jasně najevo, že mezi námi nemůže být nic víc. Problém byl v tom, že už jsem se do něho zamilovala. A i když mě od sebe odstrkoval, poznala jsem, že to cítí stejně… protože tlukot jeho srdce nelhal. Myslela jsem si, že mi Elec navždy zlomil srdce. Ale moje srdce bylo živé a bilo pro Damiena, tak intenzivně jako nikdy předtím. Jen jsem doufala, že mě neopětovaná láska nezničí nadobro....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474662/big_milovany-soused-E7Y-474662.jpg 4.3232

Vydáno: , Baronet

Neighbor Dearest, 2016

Kniha Milovaný soused

suzanne1997
24. listopadu

Na tuhle knihu jsem se popravdě dost těšila, anotace vypadala slibně a já ji konečně vzala do ruky. Příběh se dobře čte, děj plyne a čtenář se rozhodně nenudí. Sympatické hlavní postavy se do knihy skvěle hodí a díky jejich vztahu nevztahu se čtenář i zasměje. Všechno je tak dobré, až je to ve finále špatně. Příběh neobsahuje pořádný zvrat, zápletku, ze které bych si sedla na zadek a řekla bych: "Tak to bylo skvělý!" Ničím nezaujme a rozhodně mezi díly autorky nevyčnívá, nebo jo, vyčnívá, ale je tak sladká a růžová a pozitivní a všechno úžasné, že se mi chce až brečet. Autorka si s knihou nepohrála, přestože příběh má obrovský potenciál a s troškou nápadu mohla být brilantní. Na druhou stranu, stránky ubíhají skoro samy, ani si to neuvědomíte a otáčíte poslední list, což minimálně tentokrát bylo, alespoň u mě, určitě pozitivum. Za mě příjemný příběh, ke kterému se však není nutno vracet. Nezanechá stopu, ničím nepřekvapí a rozhodně nevtáhne. Pro mě asi největším mínusem je fakt, že se u mě nedostavil ten skvělý pocit z právě dočtené knížky. Přesto lehký nadprůměr, který si své čtenáře určitě najde.

Koudynka
16. listopadu

Já miluji romantické pohádky pro dospělé, ale nevím proč, nezhltala jsem tuhle knihu najednou jakou jiné...asi tam bylo málo drama a moc cukru. Ale jinak příběh moc hezký.

luzajickova
16. listopadu

Zlatíčko Penelope prostě jí zbožňuji.. Tato kniha byla opravdu nádherná.. dost jsem se nasmála sem tam mi slzeli oči ale toto je nadhérný příběh o Damienovi který moc chtěl Chelsea ale podle něho jí nemohl mít ale nakonec povolil a byl ten nešťastější chlap.. Musím uznat že mu to teda trvalo než mu došlo že Chelsea je ta pravá a že i přes to všechno jí mít může a lásku k ní nijak neovlivní a nemůže se tomu bránit na vždy. Nejlepší bylo jak poslouchal její tajné telefony s terapeutkou a chytl záchvat smíchu když terapeutka Chelsea řekla že je jako Jednorožec... samozřejmě bylo více skvělých scén (např: Když usnula ve vaně při čtení románu a měla v troubě lassagne a Damien tam vlítl s hasíčákem teda hlavně když zjistil co si Chelsea četla ve vaně a kvůli tomu málem podpálila barák a pak jí to stále předhazoval to bylo prostě boží).
Musím uznat že pro mě osobně byla nejhorší ta část kdy musel Damien podstoupit operaci to jsem brečela jak želva jak jsem s nimi soucítila... skvělá podpora Damien to vymyslel perfektně snažil se rozptýlit Chelsie. Jinak jsem docela chtěla aby se brácha Damiena Ty dal dohromady se sestrou Chels Jade byla by to skvělá dvojka už to jak na sebe reagovali když se poprvé viděli. Dvě Déčka alias Dudley a Drufus byli parádní rotvajleři kteří tam měli také svojí roli kolikrát bylo vtipné co vše vyráběli aby dostali to co chtěli a oni to dostali! :D

Zomy
14. listopadu

Pro mě to byla taková příjemná rychlovka. Ale musela jsem se trefit do nálady, je to opravdu cukrkandl. Začátek je ještě příjemné špičkování, ale jakmile se dají dohromady, tak Damien ztratí jakoukoliv povahu a je jako bláto.

Navíc ta pointa, proč se Damien ze začátku choval, tak jak se choval, je velice podobná jiné v další knize Wardové (a Keelendové).

Ale když máte chuť na trochu té jednoduché pohádkově přeslazené lásky bez zbytečných odboček - a to já občas mám - je to to pravé na jeden večer (více času už by byla nuda).

Schalli
13. listopadu

Začátek super, jiskřilo to mezi hl.postavami, ale od druhé poloviny, kde se dali dohromady mi to přišlo trochu nudné.

Dellphi
08. listopadu

Na mě tohle bylo až moc sladké… Láska až za hrob atd. Ale i tak musím přiznat, že napsané to v podstatě nebylo špatně, jen té lásky a dokonalosti tam bylo tak nějak moc…. Ale závěr knihy celý ten dojem trochu upravil a vylepšil. (mám na mysli závěrečnou emailovou korespondenci). To mě opravdu pobavilo. Nicméně je to knížka spíš na zabití času, rozhodně to není ten druh četby, kdy od stránek nemůžete odtrhnout oči a neustále se k té knize vracíte…

genikuxik
06. listopadu

Tato autorka mě začíná velice nudit. Takhle rozhodně nemůže přemýšlet a mluvit muž. Za mě velká slátanina.

Tesset
02. listopadu

Ze začátku to bylo fajn, ale postupně mě to začalo nudit. Najednou to bylo přeslazené, samé klišé, postavy nic moc, Chelsea, která bezhlavě uctívala Damiena, ty dialogy mi už lezly na nervy. No, nevím podobně jako předchozí kniha mě nějak neoslovila.