Milovaný nevlastní bratr

Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval, když jsem byla v posledním ročníku na střední, a já jsem absolutně nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube. Zuřila jsem, že si svoji zlost vybíjel na mně, protože tu s námi nechtěl být. Zuřila jsem, že si do svého pokoje vodil holky ze střední. Ale nejvíc jsem zuřila kvůli tomu, jak na něj reagovalo moje tělo, zcela proti mé vůli. Zpočátku jsem si myslela, že za pozornost stojí jenom jeho zevnějšek: potetované břišáky a ostře řezané rysy v obličeji. Pak se to mezi námi začalo měnit a jedné noci to vyvrcholilo. Stejně rychle, jako vstoupil do mého života, se však vrátil zpátky do Kalifornie. Trvalo dalších několik let, než jsem Eleca znovu uviděla. Když naši rodinu zasáhla tragédie, musela jsem se s ním znovu střetnout. A z puberťáka, který mě tenkrát dokázal pobláznit, se teď stal chlap, který mě doháněl k šílenství. Měla jsem strach, že mi znovu zlomí srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473528/big_milovany-nevlastni-bratr-t63-473528.jpg 4.3415
Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Stepbrother Dearest, 2014

Kniha Milovaný nevlastní bratr

jsemknihomolka

(+ SPOILER) Wow , todle jsem nečekala .
Část první byla jako normální romanťárny , nějaká ta zápletka a romantika, ovšem část druhá to bylo něco . Pocity se ve mně střídali jako na horské dráze . Když už se dali skoro dohromady , zase se něco stalo .
Vážně jsem se divila že s nim má Greta ještě trpělivost , podle mě to ale bylo mezi Elecem a jeho otcem až moc . Nesnášeli se a pak už bylo pozdě :/
Konec se vážně povedl a velice doporučuji.

happy19

Jsem mile překvapena! ️
Nebyla přeslazená,mám radost ,-)

„Naděje je ta věc s peřím,
která žije ve tvé duši.
A zpívá melodii beze slov,
a vůbec nikdy se nezastaví.“

astra3

Něco tomu chybělo. Byla to docela nuda.

pelikosi

Knihy tohoto zanru mam rada, tento pribeh trochu postrada dynamicnost a originalitu. Katastrofalni je preklad, obraty, ktere se v ceskem jazyce nepouzivaji - "zrizuji po skolni program, chybne vazby a chybna prace se zajmeny a zvratnymi slovesy. Musim nahlednout do papirove verze knihy, jestli je to stejne. Mam z toho pocit, jako kdyby papi prekladatelka nebyla Ceska. Diky vam ostatnim za uvedeni zkusenosti s cetbou.

peta88

Moc nemám tyto příběhy o lásce nevlastních sourozenců ráda. Proto jsem také dlouho otálela, než si knihu přečtu. Nakonec mě vysoké hodnocení zde přimělo to zkusit a teď jsem za to opravu ráda. Vztah Grety a Eleca od začátku neměl se sourozenci nic společného, takže mi to nepřišlo divné jak u jiných knih. Zápletka byla taky super vymyšlená a konec byl krásný.

suzanne1997

Milovaný nevlastný brat je skvělý román s neotřelou zápletkou od kterého čtenář dostane úplně něco jiného, než čeká. Obě hlavní postavy lezou čtenáři v určité chvíli na nervy, děj je často tak komplikovaný a zamotaný, že se z něj lze jen těžko vymotat. A právě proto je příběh tak výjimečný. Obě jeho části na sebe navazují a doplňují se způsobem, který nenechá čtenáře odtrhnout jeho zrak až do poslední stránky. Navíc postava jako Sully mu nasadila pomyslnou korunku. Za mě úžasný příběh, který pohltí, donutí čtenáře přemýšlet a jeho zkombinovaná zápletka se neobjevuje pomalu v každé druhé knize. Určitě tedy stojí za přečtení.

lucie3944

Není to nový námět, ani nové zpracování. Ale téma "zakázaná láska" mně vždycky bavilo a ani zde to nebylo jiné. A přesto se mi to líbilo, pro mě to byla jedna z těch lepších knih od spisovatelky.

Maruš.D

Už jsem jednou knihu o této “zakázané lásce” četla a ani jedna mne nezklamala. Toto téma se asi neomrzí. Je to netradiční, ale stát se to může. Lásce člověk neporučí. Mně vyprávění z pohledu Eleca nevadilo, i když se to opakovalo. Alespoň jsme se dozvěděli, jaké byly jeho pocity. Greta byla zajímavá. Rozhodně to byla silná žena a měla i správnou morálku. Ostatně oba dva ji měli a to oceňuji. Krásný příběh!