Milovaná

Milovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366240/bmid_milovana-fKh-366240.jpg 4 25 3

Klub, tých čo prežili série

< 7. díl

Záverečný diel vynikajúcej série obľúbenej autorky ponúka dojímavý príbeh Georgea, vojvodu Stanbrooka, ktorý obetavo pomáhal priateľom prekonávať traumy spôsobené vojnou a usporiadať si život. Nastal čas, aby aj on konečne našiel šťastie. Prvý raz od manželkinej tragickej smrti George uvažuje, že sa znova ožení. V mysli sa mu pritom vynára obraz ženy, ktorú stretol pred rokom a nikdy viac nevidel. Dora Debbinsová sa vzdala nádeje na vydaj, keď sa po rodinnom škandále musela postarať o mladšiu sestru. Zarába si na skromné živobytie ako učiteľka hudby a zostal jej len nesplnený sen o šťastí. A potom raz popoludní zavíta do jej domu nečakaný návštevník...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Only Beloved , 2016

RADIN
17.10.2023 3 z 5

Ako sa Dora pomerila s mamou,aj na otca akosi zabudla.

pip11
13.04.2021 5 z 5

Z této série se mi zatím podařilo sehnat pouze poslední díl. Vůbec mi to nevadilo, zorientovat se v postavách nebyl problém. Příběh George a Dory byl ale naprosto skvělý, velmi se mi to líbilo. Oba ve středním věku, oba osamělí… Je zde ale také napětí a nečekané odhalení. Moc pěkný příběh.

munka
09.05.2018 4 z 5

Pekné ukončenie série. Na pozadí príbehu lásky Georga a Dory autorka pripomenula jednotlivých hrdinov predchádzajúcich dielov. Láska, bolestná minulosť, napätie, to všetko nájdete ak siahnete po tejto knihe. Baloghová nesklamala. Veľmi pekný obal.